Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy jest mozliwość zamontowania przedniego napędu do ursusa 3512 ???

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 18:20

Czy jest mozliwość zamontowania przedniego napędu do ursusa 3512 ??? Dokładnie lepiej kupić 4514 ludzie ten ciągnik z włączonym 4x4 nic wiecej w polu nie zrobi, ale to nic a tylko będzie się dusił iszybciej silnike zajeździcie, lepiej kupić felgi 28' i porządne opony radialne nawet nsikoprofilowe i bciążniki na tył ana przód 7.50 i nic wiecej nie tzreba ciągnik ma mały rozstaw osi i jest lekki i z uciągiem zadnych problemów nie będzie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy jest mozliwość zamontowania przedniego napędu do ursusa 3512 ??? Dzisiaj, 23:34
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2007 - 18:45

Czy jest mozliwość zamontowania przedniego napędu do ursusa 3512 ??? Mi się wydaje, że przedni napęd pomógł by w polu, szczególnie w miękkiej ziemi.Jak by miał napęd na 4 to nie powinien tak grzebać, polepszył by się uciąg i lepiej by się kierowało np. w bronach. Teraz większość małych ciągników ma napęd i nikt nie narzeka, że silnik się dusi, a jeśli nawet to od tego jest skrzynia biegów. Przeróbka jest jednak nieopłacalna, lepiej sprzedać 3512 i kupić 4512, koszt wyjdzie podobny.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Czy jest mozliwość zamontowania przedniego napędu do ursusa 3512 ??? Dzisiaj, 23:34
  •  

#23 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 25 listopad 2007 - 19:20

Czy jest mozliwość zamontowania przedniego napędu do ursusa 3512 ???

Mi się wydaje, że przedni napęd pomógł by w polu, szczególnie w miękkiej ziemi.Jak by miał napęd na 4 to nie powinien tak grzebać, polepszył by się uciąg i lepiej by się kierowało np. w bronach. Teraz większość małych ciągników ma napęd i nikt nie narzeka, że silnik się dusi, a jeśli nawet to od tego jest skrzynia biegów. Przeróbka jest jednak nieopłacalna, lepiej sprzedać 3512 i kupić 4512, koszt wyjdzie podobny.

tylko ze nowe ciągniki mają więcej przełożeń,a w mf 255 mam 12,4 i wcale tak bardzo się nie kopie poza orka po gnoju

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 25 listopad 2007 - 19:28

Czy jest mozliwość zamontowania przedniego napędu do ursusa 3512 ??? No to też prawda, skrzynia zabiedzona trochę ;) . Ale mój MF chyba do końca życia będzie mi się kojarzył z koleinami ;). Ten ciągnik ciągle się grzebie, kultywator 16 łap to tylko na siłowej bo inaczej zaraz się zagrzebie, orka po gnoju to ślizga się cały czas, z przyczepą też pod górę grzebie a z góry na dół to łatwo w poślizg wpaść itp.