Skocz do zawartości

Zdjęcie

Przyczepy samozbierające Claas

92 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 03 luty 2009 - 20:19

Przyczepy samozbierające Claas Wujek chce kupic przyczepe samozbierajaca class sprint 4000 s ale chcialby wiedziec jakie jest zapotrzebowanie mocy i jaka jest minimalna szybkosc walka ?. Bo na przyczepie cos tam pisalo ale nie wiadomo o co chodzi a na necie nie umiem znalezc :/

Z góry dzieki ;)
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Pozdro Bamber14 :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Przyczepy samozbierające Claas Dzisiaj, 18:46
  •  

#2 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 03 luty 2009 - 21:49

Przyczepy samozbierające Claas Szybkość standard 540obr/min. Ciągnik to jakieś 80-90km z przodkiem do wjazdu na wyższą pryzmę, jesli będzie niska to i c-360 poradzi bez problemów. Poszukaj zdjęć w galeri i popytaj właścicieli jak im się sprawuje ;) Szukaj przyczepki z walcami z tyłu bo to bardzo ułatwia sprawę z rozgarnianiem i ubijaniem :D

#3 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 luty 2009 - 08:51

Przyczepy samozbierające Claas Dzieki za odpowiedz bylismy juz wczoraj ogaldac jedna

http://ale.gratka.pl...aas_sprint.html

Jutro znowu jedziemy ja przetestowac czy wszysko chodzi rotor i te bajery ;)
Wujek ja chce zapnac do ursusa 914 :D
Sorry ze zalozylem 2 takie same tematy ale net mi sie zacinal :)
Nie zezwalam na wykorzystywanie zamieszczonych przeze mnie fotografii do jakichkolwiek celów, w tym do rozpowszechniania w innych galeriach, forach, blogach internetowych, zwłaszcza w celach komercyjnych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

#4 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 04 luty 2009 - 17:13

Przyczepy samozbierające Claas Fajna ;) Ale droga... :D

#5 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 luty 2009 - 17:40

Przyczepy samozbierające Claas Wujek sie utargowal do 32000 zl ;)

#6 Share wsk125ccm

wsk125ccm

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1258 postów

Napisany 04 luty 2009 - 18:00

Przyczepy samozbierające Claas Ona ma taki sam pełny rotor jak w tych nowych przyczepkach?? W jakim stanie są noże(komplet)?? Jeśli za 32 to cena całkiem całkiem ;) Kilka poprawek lakierniczych by się przydało...

#7 Share bamber14

bamber14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 04 luty 2009 - 18:37

Przyczepy samozbierające Claas Rotor chyba ma jak w tych nowych ale nie jestem pewny jutro napisze . Noze sa do wymiany ale nie wszystkie . Podbieracz musi byc wyremontowany nowe zeby (nie wszystkie) i pomalowac . Podloga jest nowa bo podobno ładowali na nia siewniki i cos poszlo nie tak i sie zalamala :)
Wedlug mnie najwazniejszy jest rotor , zebatki , kety itp. bo rama i blachy da sie poprostowac i pomalowac ;)
Na poczatku ogladalismy ta

http://www.allegro.p...tum_5500_s.html

Ale trzeba by ja zapiac do Fendta a niektore laki sa male to by nie bylo jak zawrocic i trzeba by kombinowac . No i ta cena ona jest wedlug mnie bez vatu :) :) a takiej srogiej wujek nie potrzebuje . :D

#8 Share Rafal7

Rafal7

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 80 postów

Napisany 04 luty 2009 - 18:44

Przyczepy samozbierające Claas No cena tej drugie tez by była ładna:P:P. Ładne są obydwie ale cena tej drugiej chyba odstrasza chyba, że wujek jest kasiasty to czemu nie

#9 Share dflom

dflom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 22 listopad 2009 - 23:07

Przyczepy samozbierające Claas witam może ktos się wypowiedzić o tym sprzęcie , jak tnie trawę ,i czy warto w to włożyć 18 -20 tys , miała by zbierać z 17 h łąk i około 6h mieszanki chcę przestawić się z belowania na pryzmę Proszę o szybką odpowiedz z góry wielkie dzięki.

#10 Share ChiquitaB

ChiquitaB

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1885 postów

Napisany 23 listopad 2009 - 00:41

Przyczepy samozbierające Claas kolego nie ten dział

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 23 listopad 2009 - 12:58

Przyczepy samozbierające Claas przenosze

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#12 Share BOKSKOZLOW

BOKSKOZLOW

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i pilka nożna

Napisany 23 listopad 2009 - 16:57

Przyczepy samozbierające Claas KOlrga a daleko masz łąki? od pryzmy bo jak tak około 2km i dobra droga to bym woził ale jak więcej to zostań przy tej swojej metodzie. A jabys chciał to u mnie jedna stoi podobno za 16 ale nie wiem czy gość chce jeszcze sprzedać.(ten model co napisałes)

#13 Share dflom

dflom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 listopad 2009 - 17:41

Przyczepy samozbierające Claas wszystko mam można powiedzieć ze za stodołą .tylko nie wiem jak to jest z jakością kiszonki bo nie man silosów tylko bym robił w pryzmę .

#14 Share zetor10045

zetor10045

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 749 postów

Napisany 23 listopad 2009 - 17:59

Przyczepy samozbierające Claas Z jakością nie powinno być problemu tylko trzeba dobrze ugnieść najlepiej w poprzek pryzmy wtedy boki się nie popsuja,skoro masz blisko łąki to w krótkim czasie zwieziesz i przykryjesz a wiec powinno być wszystko ok i do tego będzie szybciej niż bele :D jakiej ładowności ta przyczepa ? napisz więcej na jej temat...

#15 Share dflom

dflom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 23 listopad 2009 - 18:43

Przyczepy samozbierające Claas ten clas ma 8tładowności tylko nie wiem jak konkretnie tnie i to mnie martwi? Jak dobrze pocięte to łatwiej dognieść .

#16 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 23 listopad 2009 - 21:13

Przyczepy samozbierające Claas mam sprint 335s i jestem zadowolony. tnie na około 8-10 cm. kiszonka wychodzi bardzo dobra.w praktyce zuważylem ze kiszonka jest lepsza jak sie ja po skoszeniu rozrzuci roztrzasaczem. istotna jest pojemnosc a nie ładownośc. do mojej wchodzi 33m3, liczone według normy po rozładunku, w praktyce jest to ok 0,5 ha sredniej trawy.

#17 Share dflom

dflom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 08:39

Przyczepy samozbierające Claas mam jeszcze jedno pytanie techniczne czy można dołożyć do tych 33 noży dodatkowe?

#18 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 24 listopad 2009 - 20:23

Przyczepy samozbierające Claas dokładać nozy według mnie nie mozna. nie ma ich poprostu gdzie włożyc poza tym noże współpracuja z podajnikiem i nie można dołozyc ich.

#19 Share dflom

dflom

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisany 26 listopad 2009 - 10:59

Przyczepy samozbierające Claas panowie jak to mówią najlepiej uczyć się na swoich błędach, przeliczyłem koszty i ma być taniej więc kupiłem .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share Adrianos

Adrianos

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 603 postów

Napisany 03 grudzień 2009 - 18:00

Przyczepy samozbierające Claas zobaczysz że tylko zyskasz:D ta metoda jest o wiele wydajniejsza i co najważniejsze tańsza mogę pisać bo posiadam i prasę (metalfach) i przyczepę (pottinger4000D) i co praca przyczepką to nie wożenie się z balotami... ja mając łąki blisko domu max 6km asfaltami, potrafię zwieść przez dwa dni sam około 40ha dobrej trawy, ale to trzeba już naprawdę dobrze obracać, myśle że podobnej wydajności nie osiągniesz żadną belownicą więc twój zakup jak najbardziej udany, oby tylko sprzęt nie zjechany to troche nim popracujesz
Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet