Skocz do zawartości

Zdjęcie

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056

22 odpowiedzi na ten temat

#1 Share flywin

flywin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 30 maj 2014 - 09:59

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Witam ,w tamtym roku nagle przestał działać sygnał zaniku ciśnienia oleju sam klakson działa. gdzie szukać przyczyny??

z góry dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Dzisiaj, 15:03
  •  

#2 Share sim0n

sim0n

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów

Napisany 30 maj 2014 - 13:43

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 musisz sprawdzić kable biegnące od czujnika , możliwe że się zsówka zsuneła lub przetarł. Zobaczyc mususz też bezpieczniki może pośniedziay.

#3 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 30 maj 2014 - 18:06

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 U mnie byl rozwalony ten wylacznik co sie trzyma przy zapalaniu (styki nie laczyly) wiec moze to byc tez to.
KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

#4 Share MariuszE38

MariuszE38

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 299 postów

Napisany 30 maj 2014 - 19:51

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Ten przycisk lubi się zaciąć w środku. Sprawdź to.

#5 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 31 maj 2014 - 08:06

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Styki w tym przełączniku lubią zaśniedzieć, trzeba go rozebrać i wyczyścić.
To jest zwykły przełącznik do maszyn przemysłowych, w każdym sklepie z artykułami elektrycznymi idzie go kupić.

Edytowany przez tomek73, 31 maj 2014 - 08:08.

#6 Share flywin

flywin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 01 czerwiec 2014 - 13:54

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 no tak wszystko ładnie pięknie ale jakby styki były walnięte to by przecież silnik nie odpalił?

#7 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 01 czerwiec 2014 - 21:20

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Nieprawda, odpalanie to zupelnie inny obwod.
Albo tobie chodzi o wlacznik rozrusznika a my tu gadamy o WYLaczniku wycia klaksonu.
KPK Kumurun Team
Belarus 952.4 - U C-330

#8 Share flywin

flywin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 02 czerwiec 2014 - 07:59

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 czekaj bo teraz to nie wiem który to włącznik

mamy tzn. Hebel (0 I) czyli wł/wył prądu ,rozruch ,przełącznik koguta i jeszcze chyba jeden?

jak się myle to niech ktoś mnie poprawi i powie gdzie to jest

#9 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 02 czerwiec 2014 - 08:13

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Ten jeszcze jeden to jest wlasnie to.
U mnie jest koloru zielonego ten przycisk (k/rozrusznika) ale u ciebie moze byc inny. Rozbierz, przeczysc styki papierem wodnym i daj znac czy dziala, tyle.

Edytowany przez Junkers, 02 czerwiec 2014 - 09:06.

KPK Kumurun Team
Belarus 952.4 - U C-330

#10 Share Japa1

Japa1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 05 czerwiec 2014 - 11:45

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Witam. Mam podobny problem z tym przyciskiem. Nie działa on już kilka lat(kiedyś tam raz czy dwa zatrąbił niespodziewanie). Odkręciłem go teraz zdjąłem wsuwki i je zwarłem czy powinien on wówczas trąbić?? Jeśli tak to czego dalej szukać jeśli nie trąbi. Jeden kabel z niego idzie na kostkę i a drugi schodzi w dół do boku kombajnu do kostki może tam być jakaś usterka?? Pozdrawiam i proszę o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 00:38

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Jak zdjales wsowki i zwarles to powinno trabic, bo ten przycisk to rozlacznik.
Jednoczesnie powinna sie palic kontrolka od oleju. Sprawdz czujnik zaniku cisn. oleju, klakson i wogole kable.
KPK Kumurun Team
Belarus 952.4 - U C-330

#12 Share Japa1

Japa1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 05:57

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Kontrolka od oleju się pali, klakson działa, czyli zapewne usterka jest gdzieś w instalacji pozostaje lecieć po kablach:)

#13 Share flywin

flywin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 12:27

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 u mnie pierwsze odpalenie po zimie zatrobił za 2 już nie próbowałem wyciągnąć ten zielony przycisk ale jakoś nie mogę..

#14 Share Japa1

Japa1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 13:02

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Odkręcasz cały panel z zegarami wkładasz rękę za przycisk odkręcasz dużą nakrętkę plastikową i przycisk masz w ręku:)

#15 Share flywin

flywin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 15:56

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 tyle to ja wiem :P tylko , że nie mogę ruszyć nakrętki ale gdzieś coś nie łaczy po przez przypadek jakimiś kablami poruszałem na bank nie te od przycisku i zaczelo działać ,następnie z ciekawości nacisnąłem sobie przycisk zielony i przestało już wogóle działać:P?

#16 Share Japa1

Japa1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 16:24

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Aha:) No to juz cos wiesz, że jest jakieś zwarcie albo coś ja narazie nic nie ustaliłem

#17 Share Japa1

Japa1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 10 czerwiec 2014 - 08:13

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Witam ponownie panowie:) Sprawa z czujnikiem zaczyna nabierać powoli tempa:) Po oczyszczeniu styków czujnik zaczął działać. Tylko teraz jest tak że kable były od niego porozpinane i nie wiem czy jeden z kabel biegnący od czujnika do zegarów powinien być wpięty pod kontrolkę ciśnienia czy pod zegar?? Następna rzecz to czujnik ma dwie pary wejść pod wsuwki pod które powinny być podłączone właściwie pod te bliżej zielonego guzika gdzie wciskamy czy dalej?Teraz jeśli jeden z tych kabli od czujnika podłączam pod kontrolkę ciśnienia to nic się nie dzieje a jeśli zdejmę wszystkie wsuwki to zaczyna trąbić(tylko jak trąbi przez ten czujnik to jakoś tak jakby był zachrypnięty a przez guzik od sygnału jest normalnie). I ostania rzecz jak powinno to prawidłowo działać. Wkładam kluczyk do stacyjki zaczyna trąbić wciskam przycisk odpalam i jeśli będzie już ciśnienie przestaje trąbić tak?? Pozdrawiam

#18 Share Junkers

Junkers

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1595 postów

Napisany 10 czerwiec 2014 - 11:15

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Co do podlaczenia to juz nie pamietam ale dzialanie troche pokreciles.
Wkladasz kluczyk, sygnal trabi, zeby nie trabil wciskasz zielony odlacznik i jest cisza, ta sama reka wciskasz rozruch, silnik zapala, zgasnie kontrolka cisn. oleju mozesz puscic odlacznik zielony.
Jak lubisz sluchac klaksonu i denerwowac sasiadow to mozesz nie uzywac tego odlacznika wcale, proste.
KPK Kumurun Team
Belarus 952.4 - U C-330

#19 Share MartineZ

MartineZ

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1044 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 08:20

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Koledzy orientujecie się czy ten czujnik co daje sygnał dźwiękowy można jeszcze kupić? Jaki ma numer katalogowy? Pytam bo u mnie w sklepach już nie ma a na pewno by się przydał ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7786 postów

Napisany 16 czerwiec 2014 - 19:40

brak sygnału dźwiękowego niskiego ciśnienia Oleju Z056 Przecież to jest zwykły czujnik zaniku ciśnienia na silniku, w każdym sklepie jest do kupienia
http://allegro.pl/no...4287335896.html