Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

[truskawka] Ceny truskawek 2014.Cena łubianek

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Po ile są truskawki u was na targu lub skupie.Licze,że uda się pomyślnie zebrać plon i cena także dopisze.Umnie jak na razie są po 8zł.

jestem ze świętokrzyskiego opatowski.Mam jeszcze jedno pytanie gdzie i za ile mozna kupić łubianki,np. te

540x405_lubiankiopakowania-drewnianekobi-2788959.jpg

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

na giełdzie hurtowej znajdziesz takie koszyczki 1zl/szt, miałem też namiary na producenta.(Nowa ok 1,1- 1,2 zł) pozniej jak je znajde to dopisze.

Edytowano przez senator11111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Dominik_1211
      Witam
      Zastanawiam się nad zakupem nowego ciągnika do gospodarstwa ma on głównie pracować w truskawkach ale i czasami pociągnąć pług 3 skibowy.
      Bardzo poważnie myślałem nad massyem 4707 jest on i bez DPF i bez Adblue, jedyną rzeczą która mnie w nim przeraża to jego zwrotność, która nie poraża promień zawracania po zewnętrznej to 7.7 m tym bardziej że po zwężeniu go tak aby pasował za c360 regulacja kątu skrętu została niewielka z racji tego że ciągnik posiada duże koła bo przód na R28.
      Polecicie coś innego? Najlepiej mało palącego i żeby nie było problemów z DPF-em bo lekka robota mu nie służy.
      Dowiadywałem się o zetora proxime maja nawet jakiś zamiennik oryginalny do DPF żeby gwarancji nie stracić, ale jest problem z rozstawem kół.
      Budżet 160 tys netto. Ciągnik o mocy od 75-90 km.
    • Przez gwiazda2001
      Cześć !
      Właśnie zaczynam przygodę z truskawką i kompletuję niezbędny sprzęt. Poszukuję pielnika 3-sekcyjnego i pomyślałem, że może ktoś ma jakiś używany pielnik, który jest mu nie potrzebny. Chętnie odkupię taki sprzęt najlepiej w promieniu 50 km od płońska. Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj