Skocz do zawartości

Problem John Deere 6110 rewers, elektryka.

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 maj 2014 - 14:03

Problem John Deere 6110 rewers, elektryka. Witam. Niedawno nabyłem John deere 6110. Wszystko było wporządku, kiedyś ciągnik sie zatrzymał, przepalił sie bezpiecznik, zmieniliśmy i wszystko chodziło. Ale sie pogorszyło. W tym momencie na wyświetlaczu za kierownicą świeci sie d1A, a co najciekawsze przy włączaniu kierunkowskazów zmienia się na HCU, b1F, bCU.
Skrzynia siedzi w nim AutoQuad z rewersem elektrycznym przy kierownicy. Przy właczonym jakimkolwiek biegu, gdy rewers przerzuce do przodu to zaczyna pikać i mruga N, do tyłu jest to samo. Natomiastgdy wyłacze bieg i gałke ustawie na hamulec skrzyni i włacze wtedy rewers to nic nie piszczy ani mruga, i dopiero po 5 sekundach zaczyna mrugać i piszczeć. Wziołem sie na sposób i wymontowałem czujnik z hamulca właczyłem bieg a ręczne przytrzymałem czujnik w pozycji jakby był załączony hamulec skrzyni po czym załaczyłem rewers do przodu i ciągnik ruszył ale oczywiście trwało to tylko wspomniane wcześniej 5 sekund.
Oczywiście przejrzałem wszystkie bezpieczniki i przekażniki, wszystkie działają, a z ciągnikiem jak był problem tak nadal jest. Ręce opadają.......
Jak macie jakieś przewidywania co mogło sie stać to piszcie, będe sprawdzał pokolei.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem John Deere 6110 rewers, elektryka. Dzisiaj, 19:34
  •  

#2 Share Rolnik1973

Rolnik1973

Polska w naszych rękach

• Members
  • PipPipPip
  • 2887 postów
  • Zainteresowania:Pamiętaj! Kupując zagraniczne produkty wspierasz konkurencję która wykańcza nasz kraj.

Napisany 29 maj 2014 - 14:42

Problem John Deere 6110 rewers, elektryka. Pod komputer podłącz panie, tylko komp jeden wie co z dżondirem dzieje się. Tylko komp, panie tylko komp, tam czujników jest ze sto każdy pewnie po 2100zł, tylko komp prawdę zna który czujnik d dał.

#3 Share Ziomal20084

Ziomal20084

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 16:11

Problem John Deere 6110 rewers, elektryka. Tak jak by masz właczony tryb diagnostyczny. ktorys bezpiecznik jest zle wlozony.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share zukasz

zukasz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 65 postów

Napisany 10 czerwiec 2014 - 23:26

Problem John Deere 6110 rewers, elektryka. haah kolego masz wlaczony tryb diagnostyczny, bo tej usterce z bezpiecnznikiem wlozyles bezpiecznik w puste pole bodajze f10 takze wyciagnij go z powrotem i smigaj dalej do roboty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share grey6

grey6

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów
  • Zainteresowania:Młode foczki?

Napisany 01 lipiec 2015 - 20:23

Problem John Deere 6110 rewers, elektryka. Tak jak piszecie traktor jak jest diagnostyczny pyka i nie jedzie. To 1-szy od lewa drugi rząd. Miałem ten numer też na początku. Przyjechał gostek co sie zna sekunda i po sprawie.

Edytowany przez grey6, 09 sierpień 2015 - 15:19.