Skocz do zawartości

Zdjęcie

wózek widłowy

39 odpowiedzi na ten temat

#1 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 28 styczeń 2008 - 18:15

wózek widłowy Potrzebuje jakis wózek i nie wiem co kupic i nie mam kasy zbytnio (ok 15 tys) Piszcie jakie macie raczki i opisujcie ich wady i zalety :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wózek widłowy Dzisiaj, 17:23
  •  

#2 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 28 styczeń 2008 - 20:17

wózek widłowy Zależy do czego potrzebujesz wózek jak do wypychania gnoju to polecam GPW Gliwice sąsiad ma takiego z łyżką 2,2m i silnikiem od c-330, na przodzie ma koła bliźniacze i 3sekcyjny rozdzielacz, w chlewie jak wypycha to praktycznie zero poślizgu .

#3 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów
  • Zainteresowania:no po pierwsze to dziewczyny a pózniej to głównie naprawianie i przerabianie róznych maszyn ( zazwyczaj wszystko psuje)

Napisany 28 styczeń 2008 - 20:37

wózek widłowy ja potrzebuje do prac do których jest on orginalnie przystosowany czyli do ładowania palet na samochód rozładowywanie tirów i przewożenia palet po placu :P

#4 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 28 styczeń 2008 - 20:42

wózek widłowy Ja bym brał GPW ma chyba 3,5m podnośnik 2 big-bagi bez problemu podnosi nim to samo z paletami pustaków po około 1,200kg .

#5 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 28 styczeń 2008 - 22:30

wózek widłowy tylko ja bym chyba wolał cos nowocześniejszego bo gpw to jednak jest tkz. urynół i to prawda bo zawracanie nim w garażu itp naprawdę nie jest łatwe ;(

#6 Share Chota

Chota

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1049 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 20:06

wózek widłowy tu masz misia http://allegro.pl/it...ima_widlak.html
a tu kama cos tam http://allegro.pl/it...zja_widlak.html
a i linde (jak cukierki) http://allegro.pl/it...okazja_wid.html
URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

#7 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 20:52

wózek widłowy tylko ja potrzebuje waszych opinni bo ogłoszenia to akurat mam juz przerobione ;D

#8 Share funkmaster1993

funkmaster1993

Młody Przyszły Rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1278 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 20:53

wózek widłowy Ja posiadam widlak zaczepiany na tylny TUZ ciągnika, 2 tysiące taki kosztuje używam go głownie do załadowywania skrzynio palet.
FUNKMASTER

Sprzedam

Kosiarkę bijakową Samasz KB 250

#9 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 21:13

wózek widłowy

Ja posiadam widlak zaczepiany na tylny TUZ ciągnika, 2 tysiące taki kosztuje używam go głownie do załadowywania skrzynio palet.

a ja dałem 800zł plus przeróbka na tuz 200zł :P

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#10 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 21:15

wózek widłowy nie o to tu chodzi. piszcie o wózkach a nie o przeróbkach ciągnika na wózek :P

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
wózek widłowy Dzisiaj, 17:23
  •  

#11 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 21:31

wózek widłowy no własnie dzieki Andrzej :P

a co do masztu to terz mam ale mam juz zaduzo palet i tym sie nie wyrabiam ;(

#12 Share bosss

bosss

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów

Napisany 29 styczeń 2008 - 22:17

wózek widłowy do ciężkiej pracy to lepij zainwestuj w wózek, ja sie przesiadłem z raczka na toyotę 1,5 tony z wolnym skokiem, maszt triplex 4,2 metra i do tego przesuw boczny no i skrzynia hydraulika, a silnika na gaz. dzisiaj się zastanawiam ja dawałem sobie raczkiem rade. Dołóż z 5 tys i rozejrzuj się za czymś porządnym, a te stare toyoty koło 1994 w gazie wytrzymują be remontu i do 30000 godzin. ja polecam coś konkretnego

#13 Share MECHANIZATOR

MECHANIZATOR

Kierownik Wycieczki z PGR Manieczki

• V.I.P.
  • rank
  • 1735 postów
  • Zainteresowania:Machanizacja rolnictwa, Historia mechanizacji rolnictwa, nasiennictwo, rolnictwo ogólnie

Napisany 29 styczeń 2008 - 22:38

wózek widłowy hehe - jesli chodzi o wózki widłowe to mamy dwa "bułgary" (wersja mniejsza) i Daewo GF24 (o ile dobrze pamietam symbol) jesli interesuje cię nówka to polecał bym własnie daewo - mamy go od 2003 roku praktycznie cały rok jest na pełnych obrotach i jeszcze nie zawiódł - jedyna powazniejsza awaria to uszkodzenie łożyska igiełkowego w układzie kierowniczym - ale tanim kosztem naprawione w ciagu 3 godzin :P - co do parametrów to 2,5 tony udźwigu, wysięg maszu 8m (ale głowy nie daje) silnik benzyna (1,6 od lanosa :P ) z opcją na gaz, spalanie zależy od tego jakie masz prace jak caly dzień ładujesz palety to dwie butle gazu na dzień zuzyjesz a jak nie masz nic konkretnego to butla na 4 dni wystarczy - jeśli chodzi o cene to o ile mnie pamięć nie myli to kosztował 64 tysiace zł ale to i tak było 4 lata temu
^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje www.youtube.com/watch?v=qHOJw56b5Vc
DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/

"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

#14 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 30 styczeń 2008 - 10:00

wózek widłowy a mogibyscie porobis fotki tych wózków a i mam jeszcze jedno pytanie co sadzicie o komatsu bo w swojej karierze miałem raka gpw toyote i nissana i z całej 4 byłem zadowolony a najbardziej z toyoty ale ona była w warszawie na giełdzie :P a teraz potrzebuje cos do domu, a komatsu niby to samo co toyota a troszke tansza :P

#15 Share deer

deer

gleboryjca

• V.I.P.
  • rank
  • 1279 postów

Napisany 30 styczeń 2008 - 10:33

wózek widłowy Doradzał bym ci przy wyborze wózka zwrócić uwagę na przednie koła. Chodzi o to że jeśli wózek będzie pracował na idealnie równym i twardym podłożu (posadzki przemysłowe) to mogą być jakiekolwiek. Podejżewam że jednak na tak idealnym podłożu nie będzie pracował (wyszcerbiony beton, małe progi, nierówności) to doradzałbym wybór wózka z jak największą średnicą przednich kół. wiele większy komf. pracy.
BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

#16 Share pronarek

pronarek

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 625 postów

Napisany 30 styczeń 2008 - 13:27

wózek widłowy no koła to własnie podstawa bo ten widlak bedzie głównie jezdził po podwórku a nie po hali :P

#17 Share grzesio31

grzesio31

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 31 styczeń 2008 - 16:11

wózek widłowy jezeli masz twarde podloze to moze cos 3 kolowego?
mamy takie stare cudo z suchedniowa i jest naprawde bardzo fajny :D zasilany na baterie wiec nic nie smierdzi i jest bardzo cichy

#18 Share lukasx21

lukasx21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1113 postów
  • Zainteresowania:Szkolenie i egzaminowanie kandydatów na kierowców No i grzebanie w glebie trochę też...

Napisany 01 luty 2008 - 17:20

wózek widłowy Ja mam małego raka z niskim masztem, silnik c 330 i w moim gospodarstwie sprawuje się super używam go do rozładunku skrzyniopalet i palet z ziemniakami i warzywami.

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

#19 Share Legat997

Legat997

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 309 postów
  • Zainteresowania:Desperatos Hydraulikos