matingus

Case mx problem z włączeniem wałka [połączone]

Polecane posty

slawek5050    0

witam koledzy.

mam taki problem.jak podnoszę maszynę do góry,ramiona się opuszczają i podnoszą.po prostu szarpie podnośnikiem.

co może być za przyczyna.dzięki za każde podpowiedzi..

 

Jakie błędy wyrzuca.

Jeżeli do mx masz wyświetlacz po prawej stronie na pulpicie powinien wyświetlać 0 .

 

 

Edytowano przez slawek5050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

jest zero.......

rozebrałem cały tył i został wyjęty siłownik,uszczelniacze były do wymiany.ciekawe czy to pomoże....

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Witam.
Co oznacza kod błędu wałka wom 21.
Ciągnik case mx 120.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

jest zero.......

rozebrałem cały tył i został wyjęty siłownik,uszczelniacze były do wymiany.ciekawe czy to pomoże....

 

Masz moze jakies zdjecia z demontażu? Tak na przyszłosć może komuś sie przyda


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shen11able    0

Witam wszystkich. Mam problem z pto w Case mx 120, wałek nie załącza się, kontrolka mruga. Po zrobieniu kalibracji wałek działa ale tylko przy pierwszym włączeniu. Gdy go wyłączę i włączę to znów mruga kontrolka i wałek nie działa.

Sprawdziłem też błędy, wyszło

1) 15

2) 54

3) 27

4) 62

Niestety nie wiem co oznaczają, ani jak je wykasować. Proszę podpowiedzcie co to za błędy i jak przeprowadzić kasowanie błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EKO-ENERGIA    9

witam

 

w moim Farmal u 95 dziś nagle przestał działać wom, kontrolka się świeci ale wałek sie nie kręci. coś delikatnie chrobocze w środku jak kręcę ręką. Co to moze być gdzie szukać przyczyny???

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Vroobel
      Witam! 
      Prawdopodobnie padł rozdzielacz WOM/żółw-zając, rozbieral go ktoś? bo nie wiem czy szukać nowego czy rozbierać ten 
    • Przez zacx18
      Witam mam następujące pytanie  dotyczące obrotów WOM w ciągniku deutz agroplus 100 otóż jeśli mam wybrany wałek 540 eco  to ze wskazań deski rozdzielczej wynika że 540 obrotów osiąga przy około 1500 obrotów silnika  ,ostatnio zauważyłem w instrukcji  że 540 eco powinien osiągnąć przy 1721 obrotów silnika na minutę  i nie wiem czy instrukcja źle podaje ,czy traktor źle liczy obroty wom .
    • Przez Domek96
      Cześć mam pytanie czy w renault 75.14 z 84r trzeba wciskać pedał sprzęgła, żeby włączyć i wyłączyć dźwignią wałek wom
    • Przez MfKrystian
      Witam ostatnio z  dnia na dzień przestał mi działać w Mf 3080 Wom jak wlączam wogóle nie reaguje nie drgnie nawet Kontrolka od womu się nie paliła a nawet jak się nie paliła to i tak mi działał I jakoś dziwnym trafem przestał działać
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj