Skocz do zawartości

Zdjęcie

MASSEY FERGUSON 4270 opinia na temat ciągnika

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PiotrekS1995

PiotrekS1995

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 26 maj 2014 - 11:46

MASSEY FERGUSON 4270 opinia na temat ciągnika Witam planuje zakupić ciągnik do 110 koni. Jakoś do 90 tyś . z turem .

Znalazlem ogłoszenie
MASSEY FERGUSON 4270

http://olx.pl/oferta...html#408ec6e654

Co sądizcie o tych ciągnikach. na co patrzeć ?? Jak stoją cenowo , ktoś posiada takowy i pomugłby i napisał by pare słow ??Jak z awaryjnością? co sprawdzić .Ciągnik miałby chodzić na gospodarce 55ha

Wielkie dzięk iz góry . Dzisiaj lece go zobaczyć ale wasze zdanie też mi potrzebne .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MASSEY FERGUSON 4270 opinia na temat ciągnika Dzisiaj, 05:05
  •  

#2 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3536 postów

Napisany 01 czerwiec 2014 - 11:17

MASSEY FERGUSON 4270 opinia na temat ciągnika Seria 42 to całkowicie mechaniczne ciągniki. Ja bym polecił poszukać 62, zupełnie inny komfort pracy.

#3 Share Truskawkarz92

Truskawkarz92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 05 czerwiec 2014 - 19:20

MASSEY FERGUSON 4270 opinia na temat ciągnika Posiadam identyczny ciągnik z tego samego roku i z podobnym przebiegiem. Ciągnik pracował na 50-80 hektarach. Według moich doświadczeń traktor jest nieco za mały do mojego gospodarstwa. Silnik jest bardzo dobry i traktor posiada niezły uciąg jednak skrzynia, most i podnośnik są te same co w modelach mniejszych i trochę zbyt delikatne. Polecam maszyny od 80-110 km bo większe pomimo tego iż traktor będzie sobie z nimi radził są poprostu za ciężkie i podnośnik szybko wysiądzie. Ogólnie nie mam z nim większych problemów, narazie popsuł się moduł od sterowania skrzyni (podobno norma w tych skrzyniach) i mam problemy z przednim napędem (sam się włącza). Do maszyn 3 metrowych i pługa 4 skibowego polecam większy model bo ten jest za lekki.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 06 czerwiec 2014 - 06:14

MASSEY FERGUSON 4270 opinia na temat ciągnika Masz jakiś agregat uprawowo siewny do niego? Myślę nad agregatem 3 m talerzowym z wałem packera i lekkim siewnikiem. Mój 4270 jest z turem i przednim wom em i tuzem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Truskawkarz92

Truskawkarz92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 09:41

MASSEY FERGUSON 4270 opinia na temat ciągnika U mnie pracuje bez problemu z 3 metrowym aresem z wałem crosskila lub agregatem talerzowym grano system, do obu czepiam siewnik poznaniak. Jedyny problem to lekkie podrywanie przodu, ale jeśli masz przedni podnośnik (ja nie mam) wystarczy odpowiedni obciążnik zawiesić.

Edytowany przez Truskawkarz92, 12 czerwiec 2014 - 09:44.