Gość

Najlepsze ciągniki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Zakładam ten temat,aby dowiedzieć się jakie ciągniki są według was użytkowników najlepsze. m.i. interesuje mnie spalanie,komfort itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aDixXx    0

Mógłbyś bardziej sprecyzować temat, ale jeśli mam się przenosić do esiątych lat to najlepszym traktorem wg. mnie jest Zetor 5718 i 7211-7245 itd...

5718 jak na tamte lata był to ciągnik miód malina, te sprzęty miały niesamowicie wytrzymałe silniki - nie do zajeżdżenia, wyciszona kabina, a spalanie niemal identyczne w porównaniu do Ursus C-360.

Podobnie jest już w 7211, posiada on wyciszoną kabinę, a w niej radio, nawiew, spalanie jest nie tak małe, jak w 60, ale nie jest też wygórowane, jeżeli masz budżet 25-30tys to nie czekaj i go kupuj! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Beznadziejny temat, powinien być zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Beznadziejny temat, powinien być zamknięty.

 

 

Dlaczego przecież po pierwwsz nie ma takiego, a po drugie chce się dowiedzieć jakie ciągniki są najlepsze według użytkowników, a przy okazji ktoś kto będzie chciał zakupić jakiś ciągnik ten temat będzie mu pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

 

 

Dlaczego przecież po pierwwsz nie ma takiego, a po drugie chce się dowiedzieć jakie ciągniki są najlepsze według użytkowników, a przy okazji ktoś kto będzie chciał zakupić jakiś ciągnik ten temat będzie mu pomocny.

Każdy ma wady i zalety. Dla jednego to co jest zaletą będzie wadą. Chodzi mi o to że temat jest zbyt ogólny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
check    0

Kolejny wakacyjny temat nudzącego się 14-latka.

Każdy będzie chwalił to co ma, jak dla mnie najlepsza C-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Zgadzam się z opiniami, że temat jest bez sensu - najlepszy ciągnik? Do czego, na jaki areał, itd. Podobne tematy już są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Nie jest możliwe określenie najlepszego ciągnika bez sprecyzowania wymagań co do niego ..... kazdy ma swoje wady i zalety i jeden w danej pracy będzie beznadziejny ale i innej juz może byc niezastąpiony itd... temat rzeka i generalnie ile ludzi tyle opini na temat ciągników. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie jest możliwe określenie najlepszego ciągnika bez sprecyzowania wymagań co do niego ..... kazdy ma swoje wady i zalety i jeden w danej pracy będzie beznadziejny ale i innej juz może byc niezastąpiony itd... temat rzeka i generalnie ile ludzi tyle opini na temat ciągników. Pozdrawiam:)

Aha rozumiem macie racje .Głównie chodzi mi o uprawe ziemi na klsach III i IV,tereny górzyste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229
Napisano (edytowany)

Jest dział " Jaki ciągnik wybrać" i tam jest tyle tematów(od a do z) że głowa boli.

Edytowano przez sebo1986

..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj