Skocz do zawartości

Zdjęcie

john deere 6mc vs deutz agrotron k420

23 odpowiedzi na ten temat

#21 Share maho52

maho52

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 29 maj 2014 - 13:45

john deere 6mc vs deutz agrotron k420

Bajka że jd musi spalić na pusto czy pod obciążeniem do ciebie przemawia? Mam ciągnik z silnikiem dps i kombajn JD na spalanie nie narzekam, a i na brak mocy także.

A miałeś do czynienia z jakimś innym ciągnikiem niż JD ? Spalanie Deutza do JD w ogóle nie ma co porównywać . Silniki Deutza są dużo oszczędniejsze . A o silnikach w tej nowej serii JD nie będę się wypowiadał .

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
john deere 6mc vs deutz agrotron k420 Dzisiaj, 09:56
  •  

#22 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3198 postów

Napisany 30 maj 2014 - 08:04

john deere 6mc vs deutz agrotron k420 Miałem styczność z mmz, cumminisa i troche deutza. Od kiedy spalanie patrzy się jedynie na spalanie? Spalania nie ma co porównywać tak samo jak uciągu. JD210R radził sobie tak samo jeśli nie lepiej w orce jak nh 270ac, lemken 7 skib ażur.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share marrio685

marrio685

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 30 maj 2014 - 18:59

john deere 6mc vs deutz agrotron k420 Powiem tak posiadam DF K420PL i faktycznie strasznie mułowaty jak to napisałeś. Jeśli chodzi o spalanie jak jedziesz między 1600 a 1800 rpm. to jest bardzo ekonomiczny, ale awaryjność to już różnie bywa jedni zadowoleni drudzy nie jak się trafi. Skrzynia słabo zestopniowana, często wyskakują kody błędów . Słaba amortyzacja kabiny, powiem szczeże nie wiem jak z tą serią 5 czy Johnym ale tu szału nie ma. Sprawdz sobie układ kierowniczy , w którym lepszy. Jeśli miałbyś jakieś pytania to chętnie odpowiem tu czy na privie.
Z zalet to powiem że ma dobrą wentylacje i klime wydajną oraz dobry promień skrętu
PS. Jeśli główny koń pociągowy to nie myślałeś nad większym i mocniejszym, rozumiem że masz ograniczone środki finansowe ale wiesz czasem lepiej dołożyć niż póżniej żałować a to tak z własnego doświadczenia. ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#24 Share snickers_2005

snickers_2005

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 302 postów

Napisany 30 maj 2014 - 21:49

john deere 6mc vs deutz agrotron k420 Myślałem i nad większym i nad mniejszym, rozważałem dosłownie wszystkie opcje. Ale na 33 ha jakoś nie widzi mi się większy ciągnik szczególnie że pola mam stosunkowo małe, We wniosku mam forterrę 120hsx ale ostatnio z cenami powariowali a i finansowanie mają bardzo niekorzystne.

Dodaj odpowiedź