Skocz do zawartości

Zdjęcie

deutz fahr 4.85 tylko ciepłe powietrze, zacięty zawór

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share cinek1212

cinek1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 maj 2014 - 06:10

deutz fahr 4.85 tylko ciepłe powietrze, zacięty zawór Witam serdecznie. Mam problem z dmuchawą gdyż wieje tylko ciepłe powietrze, rozkręciłem panel z pokrętłem regulacji no i zauważyłem że ktoś siłę próbował otworzyć lub zamknać zawór i urwał mocowanie linki. Ale mimo naprawy tego elementu w dalszym ciągu nie da się sterować zimnym/ciepłym powietrzem, nasmarowałem linkę wlewając preparatu w pancerz i nic. Czy może ktoś powiedzieć gdzie jest ten zawór sterujący i jak go naprawić? Fajnie że jest ładna pogoda, ciepło itd ale ciężko usiedzieć w kabinie :) Dzięki za podpowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
deutz fahr 4.85 tylko ciepłe powietrze, zacięty zawór Dzisiaj, 11:37
  •  

#2 Share roman05

roman05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 maj 2014 - 07:16

deutz fahr 4.85 tylko ciepłe powietrze, zacięty zawór Ja mam agrotrona 90 ale jest on podobny, u mnie ten zawor jest za lewym tylnym kolem nad zbiornikiem paliwa, ciezki dostep jest do niego.

#3 Share cinek1212

cinek1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 maj 2014 - 11:29

deutz fahr 4.85 tylko ciepłe powietrze, zacięty zawór dzięki roman05 za podpowiedź. A czy pod fotelem nie ma pokrywy poprzez którą mozna dostac się do tego zaworu? Możesz coś więcej napisac w jaki sposób jest rozwiązane zamykanie/otwieranie lub co mogło w nim się zaciąć i w jaki sposób to naprawić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share roman05

roman05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 23 maj 2014 - 20:22

deutz fahr 4.85 tylko ciepłe powietrze, zacięty zawór Pod fotelem jest pokrywa pod którą jest nagrzewnica i ta chłodnica od klimy ale dostępu do zaworu to raczej nie ma. Najłatwiej to by było odkręcić lewe koło i wtedy dostęp dobry albo tak można się gimnastykować, zawór jest chyba coś w rodzaju kulowego (lub coś w tym stylu) dochodzi linka i przekręca dźwigienkę. W moim też było trochę zacięte ale poruszałem tą dźwigienką i chodzi ale też trochę ciężko.

#5 Share cinek1212

cinek1212

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 23 maj 2014 - 22:39

deutz fahr 4.85 tylko ciepłe powietrze, zacięty zawór Dzieki kolego za podpowiedz, jutro zabieram sie do roboty. A moze miales u siebie do czyniemia z bledem nr 10 zwiazanym z ciśnieniem w hydraulice?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share roman05

roman05

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 24 maj 2014 - 06:58

deutz fahr 4.85 tylko ciepłe powietrze, zacięty zawór Nie mialem takiego błedu to nie pomoge w tym temacie

Dodaj odpowiedź