Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur C360 - problem z rozdzielaczem

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share julian

julian

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 22 maj 2014 - 19:47

Tur C360 - problem z rozdzielaczem Witam

Mam tura 1 w c360 zamerzam dołożyć 2 rozdzielacze 1 jednostronnego działani do podnoszenia ramion tura drugi 2 stronnego działania ( sekcje) - do szufli a druga sekcja do krokodyla zasilanie wziołem z tyłu z szybkozłączki i powrót do 2 szykozłączki (wywrotu)rozdzielacze połączyłem- zasilanie do rozdzielacza jednostronnegodziałania a 2 sekcyjny połączyłem szeregowo powrót oleju z jednostronnego działania wyjście z boku połączyłem razem z 2 sekcyjnego i okazuje śię że 2 sekcyjny łyżka działa natomiast nie podnosi ramion co może być żle- dzwignie trzymałem zablokowaną

Nadmieniam że użyłem rozdzielacza jednostronnego działania od bizona , poprostu odjąłem jedną sekcję ( bo tam są dwie) a 2 stronnego działania wziąłem od cyklopa

pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur C360 - problem z rozdzielaczem Dzisiaj, 21:15
  •  

#2 Share rolnik554

rolnik554

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 151 postów

Napisany 23 maj 2014 - 09:29

Tur C360 - problem z rozdzielaczem może tłoczki nie są sprawne w rozdzielaczu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share ubogiwladek

ubogiwladek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 91 postów

Napisany 11 sierpień 2014 - 22:05

Tur C360 - problem z rozdzielaczem Witam. Mam pewien problem, a mianowicie chodzi o podnosnik. Sytuacji wygląda następująco, kiedy biorę dźwignię podnosnika w pozycję podnoszenia nie ma reakcji, , dopiero po pewnym czasie podnosnik normalnie podnosi. Z opadaniem jest podobnie. Aa i jeszcze nie da sie podnieść np do polowy wysokości tylko albo całkiem w górę albo na dół. Przy zgaszonym silniku nie opaduje, olej jest; p jakieś sugestie?