tay29

paszowoz euromilk

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tay29    184

witam

moze ktos sie wypowiedziec o tej firmie i jej paszowozach jak sie je uzytkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BLV    10

Dobre wozy paszowe mają u mnie sasiedzi i chwalą sobie. Ale podobno jedne z lepszych są JF- stool wozy tam jest inny slimak i przkładnia szybsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil902    0

Ma ktoś możne aktualny cennik paszowozow euromilk? Czy to prawda ze scielarka w która można wyposażyć każdego euromilka kosztuje 33tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EM_euromilk    15

Witam

zaścielarka przód koszt 29 900 zł netto

zaścielarka tył - możliwość wyrzutu materiału w promieniu 220 stopni 33 000 zł netto

 

Wyrzut w obu przypadkach do 20m 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JosephSa    0

Продам : развал схождение одессаугол разваласход развал спбчто такое развал-схождение автосход развал теория Звоните, о цене договоримся. Константин Маринич, тел: (067) 50-44-185 ООО «МегаСТО» 09113, Украина, г. Белая Церковь, ул. Турчанинова, 23 Телефон: (044) 383-14-05, (04563) 4-69-89 Web: http://megasto.com.ua bso62Ate6P79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EM_euromilk    15

   Jaka jest roznica miedzy FX 800 a  FX 800 BASIC?  

Wozy paszowe Basic mają inną konstrukcję oraz inne wyposażenie standardowe. Basica nie można doposażyć w niektóre opcje które są dostępne w FX 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emil902    0

Jest możliwość wyposażyć paszowoz w takie coś zeby pasze treściwe można bylo wsypywać gdzieś z boku żeby było wygodniej zamiast targać wszystko przez gore?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rogeryk
      Odkryłem dzisiaj w naszym paszowozie z Pronaru, że na przekładni pod naklejką firmy włoskiej jest druga plakietka metalowa a na niej napis.... zgadnijcie jaki
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam do sprzedania wóz paszowy Trioliet solomix 10 m3 , stan b,dobry. posiada wagę elektroniczną , wysyp na dwie strony ,
      ​ 
      Cena do negocjacji ,  23 500 ... zainteresowani PriV .



    • Przez dawid141413
      Witam, interesuje się zakupem wozu paszowego sgariboldi monofeeder st 14 i mam kilka pytań do użytkowników. Jakim ciagnikiem mieszacie? Ile kg? Jak z awaryjnoscia?
    • Przez kamil5421
      Sprzedam . paszowoz teioliet 12m 2 slimaki . stan paszowozu dobry cena 28 700 . wiecej info priv


    • Gość
      Przez Gość
      Witam Wszystkich
      Mam Pytanie. Mam zamiar kupić wóz paszowy i nie wiem jaki. Mam do wyboru Italmix duplex  10m3 (2 ślimaki) oraz RMH mixell 10 m3 na jeden ślimak ? 
      Który znich jest lepszy czy 2 ślimaki czy 1 jeden ?
      czy Lepszy jest z firmy RMH czy Italmix
      Dodam tylko że Italmix ma wym. wys 2,30 szer. 2,15
      a RMH wys 2,45 a szer u dołu 2,25 u góry 2,40-45.
      obora o wymiarach wys 2,50 a szer stołu paszowego 2,50-260 tzn nie licząc żłobu.
      Bardzo bym prosił o opinie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj