Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pasa metal fach otwieranie sie komory

12 odpowiedzi na ten temat

#1 Share wojcik1989

wojcik1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 17 maj 2014 - 20:05

Pasa metal fach otwieranie sie komory Witam
Mam nowa prase metal fach z562, i czasem zdarzy mi sie ze podczas belowania komora sie otworzy. Przed belowanie normalnie klapa sie zamyka slysze zamki a i tak sie zdarzy ze sie otworzy. Czy miał ktos taki problem i wie co trzeba zrobic? Prasa jest po wystawowa i nie bylo zadnego serwisu przy uruchominiu. Dzikuje za wszelkie rady.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pasa metal fach otwieranie sie komory Dzisiaj, 07:05
  •  

#2 Share kamilrolnik18

kamilrolnik18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 17 maj 2014 - 20:14

Pasa metal fach otwieranie sie komory powiem ci ze ja w sipmie też tak bywa i nie wiem dlaczego. a jaki ciągnik z nią pracuje?

#3 Share wojcik1989

wojcik1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 17 maj 2014 - 20:39

Pasa metal fach otwieranie sie komory prasuje masseyem 698 z turem, przyszlo mi nawet do glowy ze moze jak tura podczas pracy uniose to puszcza olej z rozdzilacza, Albe zamki cos zle ustowione sa, bo to co 5 bel sednio tak sie dzieje :/

#4 Share morfi81

morfi81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 17 maj 2014 - 20:46

Pasa metal fach otwieranie sie komory naciagnij sprężynę na hakach

#5 Share wojcik1989

wojcik1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 17 maj 2014 - 20:50

Pasa metal fach otwieranie sie komory ok, tego nie regulowałem jest jakas zasada tego regulowania? Dzieki za odpowiedz.

#6 Share morfi81

morfi81

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 444 postów

Napisany 17 maj 2014 - 20:56

Pasa metal fach otwieranie sie komory po obu stronach ma być tak samo a reguluj aż problem ustąpi

#7 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 17 maj 2014 - 20:57

Pasa metal fach otwieranie sie komory Naciaganue sprezyny nic nie da. Ja w tamtym roku to samo mialem. Luzowaly zamki od komory. Tam wina lezy po stronie hydrauliki o konkretnie tego ze jest na jednym przewodzie. Zauwazcie tylko ze prawie zawsze luzuja zamki gdy na panelu przelaczy sie hydraulike na podbierak,na silownikach cisnienie spadnie i efekt znamy. Nawet rozmawialem z serwisantem pras i to samo stwierdzil. Ja puzniej po zamknieciu komory domykalem ja jeszcze raz po chwili i bylo ok tylko ze to tez uciazliwe bo trzeba pamietac o tym choc po kilku dniach wchodzi w nawyk. Jak to mowia ten typ tak ma.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share wojcik1989

wojcik1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 17 maj 2014 - 21:03

Pasa metal fach otwieranie sie komory to rozumiem ze trzeba zamknac komore i nastepnie znow tak jakby ja docisnac i jest ok? bo od tego nie powinien byc wlasnie ten dlawik na przewodzie?

#9 Share januszm1

januszm1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 17 maj 2014 - 21:10

Pasa metal fach otwieranie sie komory Ja tak robilem jak napisales. Troche pomogla regulacja hakow ale problemu to calkiem nie eliminuje. Najgorsza jest praca na lakach,chce sie podniesc podbierak w czasie pracy i bela juz do poprawki. Niektorzy montuja 2 przewod na komore i trzyma caly czas tak jak to jest w sipmie np.

#10 Share mariuszd93

mariuszd93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3440 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 18 maj 2014 - 06:05

Pasa metal fach otwieranie sie komory

to rozumiem ze trzeba zamknac komore i nastepnie znow tak jakby ja docisnac i jest ok? bo od tego nie powinien byc wlasnie ten dlawik na przewodzie?

Dławikiem na przewodzie , reguluje się szybkość zamykania komory

Nigdy nie zatrzymuj w sobie bąków! Wędrują one bowiem w górę kręgosłupa do mózgu i w ten sposób rodzą się w Tobie gówniane pomysły... :P 

#11 Share wojcik1989

wojcik1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 18 maj 2014 - 06:32

Pasa metal fach otwieranie sie komory no u mnie to wogole jak klapa sie otworzy to bele wyrzucam rozwijam i od nowa zbieram :/ beznadziejna z tym sprawa

#12 Share Kamilursusc385

Kamilursusc385

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 71 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, muzyka

Napisany 18 maj 2014 - 07:07

Pasa metal fach otwieranie sie komory po prawej stronie jest naciąg taki jak w c330 od ramion nie żadna sprężyna go poluzuj a nie słuchaj głupot

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#13 Share wojcik1989

wojcik1989

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 18 maj 2014 - 07:15

Pasa metal fach otwieranie sie komory no wiem o co chodzi to trzeba ten hak tak jakby opuscic na tym srubunku, tak?

Koledzy ja u sibie juz doszłem co jest nie tak. Zadne regulacje nie pomogly. Po prostu trzeba rozebrac elektrozawor i w srodku u mnie była peknieta gumka i nie trzymał cisnienia oleju. teraz nawet po podniesieniu podbieraka nic sie nie otwiera a nie ma mowy ze w trakcie belowania cos sie otworzy.

Edytowany przez wojcik1989, 04 czerwiec 2014 - 07:17.