Skocz do zawartości

Zdjęcie

ładowarka Merlo Opinie

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kedzik28

kedzik28

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo,motoryzacja

Napisany 16 maj 2014 - 09:32

ładowarka Merlo Opinie Szukam Opini na temat ładowarek Merlo a dokadnie Merlo 27.7

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
ładowarka Merlo Opinie Dzisiaj, 01:51
  •  

#2 Share ROLAND225

ROLAND225

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 16 maj 2014 - 17:34

ładowarka Merlo Opinie Witam moim zdaniem to dobre maszyny mój kolega ma właśnie merlo tylko nie wiem jaki model ale tez z tych lat co 27.7 nie jakaś nowa, kupił ją ze spalona kabiną i dał do zrobienia i z tego co wiem to problemów za duzo z tym nie było tylko pare części musiał z (chyba włoch) sprowadzić i ogólnie ma juz ją pare lat i narazie to żadnych problemów nie miał mimo ze pracuje dzień w dzień i przewoziliśmy juz nawet wielkie płyty betonowe to dawała rade. ogólnie to dobry sprzęti jeszcze tak nie naładowany elektronika tak jak te nowe

#3 Share kamil96

kamil96

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Motoryzacja

Napisany 18 maj 2014 - 06:41

ładowarka Merlo Opinie Ktoś coś więcej powie o ładowarce Merlo bo chcę taką zakupić tylko nie wiem czy są one dobre jak z awaryjnością, dostępem części?

#4 Share pga6

pga6

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 czerwiec 2014 - 08:00

ładowarka Merlo Opinie witam ja tez szykuje sie do kupna ładowarki Merlo z tego co ja s\lyszalem to sa nie zawodne ..jak na razie..ja jak dostane MR to kupuje Merlo 25,6L jest to ładowarka praktycznie bez elektroniki...super maszynka

http://www.bogart.e-...5-6-02-2013.pdf

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 13 czerwiec 2014 - 10:01

ładowarka Merlo Opinie Ja bym wybrał coś z dwóch pewnych marek czyli JCB i Manitou produkują ładowarki teleskopowe od lat i tutaj kierował bym swoje zaufanie, co nie znaczy że Merlo jest gorsze... Poprostu mało tego jeszcze jeździ.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

#6 Share rafi777

rafi777

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 15 lipiec 2014 - 12:17

ładowarka Merlo Opinie

Poprostu mało tego jeszcze jeździ.

Zgadzam się w Polsce za dużo tego nie ma, ale na zachodzie tych ładowarek jest dość sporo.... nie pamiętam gdzie ale przewinął mi się kiedyś artykuł, że merlo ma bardzo duży udział na rynku ładowarek w Niemczech (kojarzę coś ok 30-40% ale nie chcę tez wprowadzać w błąd)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share andrzej2257

andrzej2257

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 716 postów
  • Zainteresowania:Cross ENDURO

Napisany 15 lipiec 2014 - 14:07

ładowarka Merlo Opinie Miałem tą ładowarkę na testach a dokładnie model Turbofarmer P 36.7 w topie. Hydrostat jest jednocześnie dobry i zły-bardzo wygodny w użytkowaniu ale zwiększa zużycie paliwa oraz słabo nadaje się do prac wyrywkowych do prac precyzyjnych tylko on dla rolnika już niekoniecznie a nawet odradzałbym. Jazda jest uzależniona od wykonywania ruchów teleskopem odrazu zwalnia co niema miejsca w mechanicznym przeniesieniu napędu. System ostrzegania przed przechyłem z komputerem jest bardzo denerwujący, niewielka ilość materiału czy podsuwanie obornika uniemożliwia to ustrojstwo które od razu ucina hydraulikę. Dzisiaj na Świecie w maszynach budowlanych i teleskopach dla rolnictwa króluje JCB dlatego dla porównania biorę na testowanie maszynę również z tej firmy, ale ze skrzynią mechaniczną. Dodatkowo za JCB przemawia to, że w ponad 90 % maszyna jest wyprodukowana przez nich, nie jest składakiem Manitou dla przykładu ramę i kabinę ma tylko swoją, silniki zmieniają jak rękawiczki: perkins,deutz,mercedes,deere,kubota i dzisiaj podobno te ładowarki nie są już takie jak kiedyś.

Edytowany przez andrzej2257, 15 lipiec 2014 - 14:13.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...