Zaloguj się, aby obserwować  
gienek1312

Podpięcie alternatora do zetora

Polecane posty

gienek1312    0

Witam :)

Mam problem z podpięciem alternatora do zetora 5211:

 

http://img408.images...9269/004dxo.jpg

 

Alternator jak na zdjęciu tylko w tym moim brakuje tej kostki z kabelkiem, co to jest i musi to być?

Ma ktoś taki w swoim zetorze i wie jak powinien wyglądać schemat jego podpięcia?

Jeśli tak bardzo bym prosił o pomoc :)

 

Dodam że on nie jest nowy tylko wyjęty z jakiegoś auta chyba ze skody 105...

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Landfarmer    3581

Nie orientujesz się czy do 3P by taki pasował?

 

Zapomniałem dodać że kostka z kabelkiem wygląda na kondensator bo ma napis 2,2 mirofarady


Szef wszystkich szefów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

Elektrotechnik powieszmi dlaczego u mnie w zetorze dochodza 4 kable do alternatora? 1 na kontrolke 2 na rozrusznik a pozostale 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jaki to zetor i jaki alternator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tespis17    23

Bo masz regulator oddzielnie w tym co masz na zdjęciu to już jest w altku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2131

7245 a alternator nie moge teraz sprawdzic alemysle ze oryginalny montowany w zetorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
typoli    2

zgadza się koszt oryg. regulatora to 60 zł, przerabiałem to ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gienek1312    0

to orginalny regulator można wyeliminować bo ten alternator ma wbudowany w sobie tak? A powiedzcie mi czy muszę mój wyposażyć w tą kostke z kabelkiem? czy może to chodzić bez tego? (w moim tego czegoś nie ma)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez formoza11
      Brona będzie służyć głównie do kruszenia skib.Posiadam w większości ziemie ciężkie.
    • Przez maly_mani2
      Witam,
      Jestem nowy na Forum dlatego witam wszystkich bardzo serdecznie.
      Niedawno moja przygoda rozpoczeła się z John Deerem 6920S, lecz w dniu dzisiejszym wyskoczył mi błąd na wyświetlaczu ,,alternator error" coś w tym rodzaju  i błąd nr BIF 000167.16 czyli Wysokie napięcie na D+ (silnik uruchomiony). Koledzy niestety za nic w świecie  nie wiem co to znaczy i co może być przyczyną. Czyżby regulator napięcia??? 
      Dodam jeszcze co ciekawe że problem jak zauważyłem pojawia się jak jade na wyższych obrotach silnika oraz podczas postoju jak pozapalam wszytkie reflektory, na wolnych obrotach silnika na postoju i przy wyłączonym oświetleniu problemu brak. 
      Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tego problemu?? Był bym bardzo wdzięczny.
    • Przez Gebrowski
      Witam.
      Proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu z turem Ł-104 ciągnik zetor 5340
      Rozdzielacz 3-sekcyjny. Z jednej sekcji wycieka olej ze złączki przy rozdzielaczu gdy wymienię jedną leci z drugiej. gdy wymienię tę drugą leci z pierwszej i i tak w kółko za podpowiedzi ;
      Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.



    • Przez bajek14
      Witam. Agrofotowicze proszę o pomoc. Mam możliwośc zakupu zetora z tego linku: https://www.olx.pl/oferta/zetor-5211-CID757-IDug9FB.html czy warto wogóle jechać i go oglądać za takie pieniądze? Bo cena kusi ale jest bardzo mała jak na ten model ciągnika i ewentualnie na co zwracać uwagę podczas kupna. Pozdrawiam😀😀😀
    • Przez ProxEQ
      Witam, ostatnio zakupiłem tura 2B marki wol-met, słyszałem o tym że można podpiąć się odejściem oleju do filtra. wie ktoś gdzie można się podpiąć do tego filtra? (Piszę w imieniu mojego taty)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj