Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tur 3 sekcyjny do władka

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ursontv

ursontv

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:gospodarka

Napisany 13 maj 2014 - 08:39

Tur 3 sekcyjny do władka Witam chciałbym od was usłyszeć coś na temat ładowacza czołowego do t25.Chciałbym sobie kupić takiego http://allegro.pl/la...096179.html z WolMETa tylko niewiem czy pompa da rade czy będzie trzeba wymieniać na mocniejszą niewiem doradzcie

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Tur 3 sekcyjny do władka Dzisiaj, 05:07
  •  

#2 Share matek896

matek896

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 13 maj 2014 - 12:21

Tur 3 sekcyjny do władka Jeżeli pompa jest dobra to da rade nie wiem tylko czy starczy Ci oleju na 3 sekcje

#3 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 13 maj 2014 - 13:47

Tur 3 sekcyjny do władka Pompą bym się nie przejmował ale chyba będzie potrzebny dodatkowy zbiornik oleju bo jeśli dobrze pamiętam to do hydrauliki w T25 wchodzi 6l oleju ( jeśli źle to poprawcie ) więc na 3 sekcje to raczej trochę bardzo mało.
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1476 postów

Napisany 13 maj 2014 - 18:51

Tur 3 sekcyjny do władka Dokładnie pompy ma dobre nasz ma jeszcze fabryczną z 79 roku i turem podnoszę wszystko mam inny rozdzielacz bo fabryczne uważam że mają słabe wiadomo aby wywracac przyczepy powiększyłem zbiornik oleju a jak inni to robili było sporo było na forum

#5 Share ursontv

ursontv

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:gospodarka

Napisany 14 maj 2014 - 21:26

Tur 3 sekcyjny do władka Ale co z osią czy wytrzyma i czy będzie konieczne zamątowanie wspomagania

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Voo

Voo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 263 postów

Napisany 15 maj 2014 - 20:58

Tur 3 sekcyjny do władka Jak nie będziesz podnosił dwóch bel sianokiszonki na raz to wytrzyma.Widzisz jaką ma maksymalną ładowność i tego się trzymaj a nic się nie stanie.Z doświadczenia wiem że jednak bez wspomagania jest ciężko.Zwłaszcza jak trzeba ładować obornik na płycie i w zasadzie kręcisz się na kilku metrach.Ale zainwestujesz tysiaczka i masz super wspomagania.Ja tak zrobiłem i teraz nie wiem co to ból rąk po całym dniu ładowania.