Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hydrauliczna belka 15m

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ziutek92

ziutek92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 12 maj 2014 - 20:59

Hydrauliczna belka 15m Witam panowie chciałbym w swoim pilmecie zrobic rozkładana hydraulicznie belke 15m jak myslicie jest to do zrobienia i jaki byłby przewidywalny koszt takiej belki dodam ze opryskiwacz topilmet 1615 pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hydrauliczna belka 15m Dzisiaj, 13:28
  •  

#2 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 13 maj 2014 - 07:42

Hydrauliczna belka 15m przerabianie belki ręcznej na hydrauliczną nie ma większego sensu, najlepiej nabyć gotową belkę hydrauliczną wraz z prowadnicami i podmienić. Prawdopodobnie bez cięcia i spawania ramy się nie obejdzie ale to jedyne sensowne rozwiązanie. Belki takie są dostępne na rynku, w zależności od producenta, ilości funkcji hydraulicznych (składanie zależne/niezależne, stabilizacja, podnoszenie itp.) czy wyposażenia koszt od kilku do kilkudziesięciu tysięcy zł za belkę w pełni sterowaną hydraulicznie z rurkami i głowicami. Najdroższe są belki składane wzdłuż opryskiwacza, ponadto wymagają dorobienia podpór z przodu. Najlepiej wybrać belkę składaną z tyłu w X, płasko lub w górę. Wymiana belki często wiąże się z koniecznością wymiany układu cieczowego na belce - a przynajmniej węży lub rurek - długości elementów belki i/lub sposób ich składania mogą nie być takie same jak w ręcznej belce.
No i w doborze belki nie musisz się sugerować tym, że masz Pilmeta. Możesz założyć dowolną belkę, a hydraulicznej pasującej idealnie do Twojego to raczej nawet w Pilmecie nie dostaniesz.

Edytowany przez maniek83, 13 maj 2014 - 07:43.

#3 Share ziutek92

ziutek92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 13 maj 2014 - 13:44

Hydrauliczna belka 15m dzwoniłem już po paru producentach opryskiwaczy aby zapytać o taką belke i stała odp ze jest to nie dostępne jezeli miałbys jakies namiary byłbym bardzo wdzięczny

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 13 maj 2014 - 14:54

Hydrauliczna belka 15m no to nie dzwoniłeś po wszystkich, nadać namiarów Ci nie mogę, żeby nie było że coś reklamuję, ale na pewno jeden producent sprzedaje samą belkę z całym oprzyrządowaniem i windą, odcinasz starą, dospawasz nową i jedziesz

#5 Share ziutek92

ziutek92

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 13 maj 2014 - 20:10

Hydrauliczna belka 15m to mozw chociaz na PRIV daj namiary jesli mozesz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share zimonx

zimonx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 20 maj 2014 - 22:46

Hydrauliczna belka 15m ja też poproszę o namiary na priv

#7 Share OKEY

OKEY

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 786 postów

Napisany 21 maj 2014 - 11:59

Hydrauliczna belka 15m Po co te tajemnice?
Jeśli kolega dzwonił po rożnych firmach i nie chcą mu sprzedać to pisz śmiało nazwę tej firmy która produkuje te lance i sprzedaje. Przecież to dla naszego dobra i po to jest forum. ;)

#8 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 21 maj 2014 - 13:26

Hydrauliczna belka 15m owszem, mógłbym napisać gdybym z tą firmą nie był związany, a tak szanując forum i kolegów nie będę tutaj marketingu uprawiał. Na forum jestem prywatnie i umiem życie prywatne od pracy oddzielić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share tomgli

tomgli

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów
  • Zainteresowania:tomasz.g@g.pl

Napisany 28 maj 2014 - 22:55

Hydrauliczna belka 15m Zadzwoń do Promar zlotki
Ja wziąłem od nich opryskiwacz z lancami X Bargama,super sprawa bo przy słupach nawet nie potrzeba się zatrzymywać.

Dodaj odpowiedź