Hubert21

Przejście z 12v na 24v

Polecane posty

Hubert21    11

Witam mam lampy led postojowe kierunkowskazy i stop na 24v i chciał bym je podłączyć do c360 czy jest jakaś możliwość przejścia z 12v na 24v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vcc    12

Dopiero pisałem w temacie obok, z kierunkami może być problem bo przerywacz jest dla żarówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16
Napisano (edytowany)

Większych bzdur nie słyszałem. Na drugi raz przemyśl wszystko dwa razy zanim cokolwiek napiszesz.

Edytowano przez Elektrotechnik

Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Trafik
      Witam kupiłem ostatnio kilka pierwiastek które były żywione TMR niestety nie mam wozu paszowego i u mnie są żywione tradycyjnie, dość kiepsko pobierają paszę, myślicie że się przyzwyczają? Jak długo może potrwać adaptacja?
      Liczę na poważne odpowiedzi a nie że ktoś coś słyszał albo komuś się coś wydaje.

      Pozdrawiam.
    • Przez massey87
      Czy warto przechodzic na vat jesli kupuje ciągnik za 140tys netto czyli byloby jakies 32tys ale pozniej nie byłoby zadnej inwestycji? jedynie zwykłe zakupy czyli nawozy, opryski. Oraz jak to jest teraz z tym vatem bo miałem wziac finansowanie fabryczne na ciągnik i vat miał byc zawieszony na 3 miesiace i dopiero mialem go oddac jak dostane a teraz podobna vat ma przechodzic na oddzielne konto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj