Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hobby-kolekcje

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Stach42

Stach42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 12 maj 2014 - 11:59

Hobby-kolekcje Może jest ktoś na forum, kto ma podobne hobby a mianowicie zbieranie monet, banknotów, militariów itp rzeczy.Ja np. mam sporą kolekcję monet i banknotów i chętnie wymieniłbym się z kimś o podobnych zainteresowaniach moimi nadwyżkami.
Jest temat na forum co znaleźliście na swoim polu i tam min. sporo osób pisze o znajdowaniu monet, ciekawe co z nimi robicie ?Może ktoś chce wymienić, sprzedać itp..Piszcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Hobby-kolekcje Dzisiaj, 23:21
  •  

#2 Share daremw

daremw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2504 postów
  • Zainteresowania:wszystko co związane z rolnictweem

Napisany 12 maj 2014 - 21:19

Hobby-kolekcje jak kolekcjonuje tylko nowe PLN-y jak masz nadwyżkę to przyjmę :)

Edytowany przez daremw, 12 maj 2014 - 21:19.

#3 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 12 maj 2014 - 22:05

Hobby-kolekcje ja zbieram militaria i ogólnie rzeczy związane z bronią także sredniowieczną
Valtra-Power Partner

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Stach42

Stach42

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 13 maj 2014 - 18:55

Hobby-kolekcje daremw dobre ;) , ale te nowe PLN-y kurde też się mnie coś nie trzymają i cały czas deficyt....
Konrad004 fajne hobby kiedyś jak miałem do dyspozycji wykrywacz metalu trochę też szukałem "skarbów" a że mieszkam w Bieszczadach gdzie walki trwały dłużej do 47 roku, można znaleźć mnóstwo wszelkiego żelastwa , nawet trafił się nam moździerz przewożony na wozie konnym.Nie wspomnę o granatach ,pociskach do moździerzy itd.Tylko że nie składałem zdobyczy ale zawsze komuś się oddało.Teraz szkoda.Pozdrawiam.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share konrad004

konrad004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo militaria motoryzacja off-road stare polskie samochody

Napisany 13 maj 2014 - 21:34

Hobby-kolekcje ja zbieram co się trafi jak
kiedyś znalazłem fragment gąsienicy od t-34 (niedaleko mnie stacjonowały ruskie czołgi)
moje ostatnie znalezisko które leżało przez 5 lat w garażu to niemiecki kanister z 39r
i element niemieckiego pancernika konig albert z 1913r z tego co wyczytałem u cioci wikipedii
Valtra-Power Partner

#6 Share Daman

Daman

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja,rolnictwo,

Napisany 14 maj 2014 - 17:30

Hobby-kolekcje Kolekcjonowałem kultowe auta prl, mam tego troche.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share siano

siano

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • Lokalizacja:Północ Opolszczyzny na pograniczu z województwem Wielkopolskim i Łódzkim.
  • Zainteresowania:Jak byłem chłopcem to interesowałem się kosmosem, a teraz zeszedłem nieco na ziemię ;)

Napisany 18 sierpień 2014 - 17:05

Hobby-kolekcje Jak ktoś się interesuje zbieractwem to polecam serię filmów na History Chanel pod tytułem "American Pickers" - "Amerykańscy Zbieracze"
Sam jestem po części graciarzem i mam wszystkiego po trochę, to dobra zabawa i ciekawe hobby.

Swoją drogą gdyby ktoś chciał zasięgnąć porady w kwestii staroci to nie chcę się przechwalać ale mam całkiem sporą wiedzę w dziedzinie historii sztuki i rzemiosła artystycznego, zwłąszcza z przełomu XIX i XX wieku. Bardzo chętnie pomogę gdyby ktoś miał pytania odnośnie starych rzeczy zalegających na strychu lub innych znalezisk.

Edytowany przez siano, 18 sierpień 2014 - 20:51.