Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z 1201 TURBO

26 odpowiedzi na ten temat

#21 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 17 maj 2014 - 16:56

Problem z 1201 TURBO Dzisiaj zdjąłem głowice i okazało się że na 3tłoku nie było drążka popychacza na ssącym zaworze i w ogóle źle ustawione zawory bo na dwóch tłokach były odbite. Gniazda zaworowe ok. tylko jedno jest dość wypalone,no i na 2 tłokach był olej i teraz nie wiem czy wydostał się przez źle ustawione zawory czy przez pierścienie? No i jakby tego było mało głowica ma jakby pęknięcie przy kanale wodnym, ale tylko tak jakby z wierzchu , bo głębiej już nie. I teraz moje pytanie czy da się to jakoś napawać i splanować? Robią coś takiego zakładach? Da się tą głowice odratować? i ile kosztuje planowanie i wymiana gniazd i zaworów?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z 1201 TURBO Dzisiaj, 15:26
  •  

#22 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 17 maj 2014 - 18:50

Problem z 1201 TURBO Planowanie,spawanie,regeneracja to wszystko jest do zrobienia.Poszukaj w swojej okolicy zakładu i zrobią ci to wszystko.Będziesz miał nówkę głowicę.
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#23 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 17 maj 2014 - 20:35

Problem z 1201 TURBO No tak u mnie na pomorzu planowanie kosztuje 120zł ale spawanie i wstawienie gniazd i zaworów to nie wiem a u was ile takie coś kosztuje?

#24 Share muflon19

muflon19

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 53 postów

Napisany 18 maj 2014 - 12:12

Problem z 1201 TURBO spawanie głowicy jest zazwyczaj krótkotrwałym i mało skutecznym zabiegiem. Lepiej weź sie rozejrzyj za inną głowicą za wczasu. Jeżeli nie ma duzych kołnierzy na tulejach zmień pierścienie od razu bo jak długo stał to za chwile powtórka ze zdejmowania głowicy i miski. Jak już bedziesz miał wyjete tłoki wybij tuleje załóz nowe oringi na tulejach.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#25 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 18 maj 2014 - 17:33

Problem z 1201 TURBO Zależy jakie to pęknięcie.
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#26 Share ursus55

ursus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 22 maj 2014 - 16:52

Problem z 1201 TURBO Pęknięcie okazało się nie do pospawania także pozostaje mi znalezienie jakiejś innej.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 01 czerwiec 2014 - 08:01

Problem z 1201 TURBO I co nowego w tej sprawie się wydarzyło przez ostatni czas?