Grzesiu95

Tablica informacyjna bydła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Grzesiu95    9

Witam.

Widziałem kiedyś u jednego goscia w oborze taka dośc duża tablice w której były kolumny cos w stylu "nr hodowlany matki, data zacielenia, nr komórki zarodkowej, data wycielenia" można było po niej pisac markerem, a później ja zmazywać. Czy ktos sie orientuje gdzie cos takiego mógłbym kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiu95    9
Napisano (edytowany)

A jest takie cos? bo w sklepie internetowym nie znalazłem

 

są, ale takie małe, a mi chodzi o taka dużą do powieszenia na ścianie bo te małe w oborze wolnostanowiskowej na nie wiele mi sie zdadzą

Edytowano przez Grzesiu95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dziku
      Jakie są ceny bydła w waszych rejonach?
       
      Dyskusja o najbardziej aktualnych cenach bydła przeniesiona tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72443-ceny-bydla-rzeznego-2014//page__view__getlastpost
       
      Wątek o cenach w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto....-rzeznego-2013/
       
       
       
       
      Witam. Mam do sprzedania 3 byki i juz po nie przyjechali i oferowali mi 4,60zł za kg. ale mówili zebym sie wstrzymał jeszcze tydzien bo prawdopodobnie troche cena podskoczy. To nie szprzedałem ich i czekam. A u Was jaka jest cena ??. I piszcie o jakim regionie piszecie. Pozdrawiam.
    • Przez Ferdek07
      Składaliście wnioski o nadanie longin i hasła do zgłaszania zwierząt jak wam to się podoba i co wpisać w rubryke o miejscu pobytu/utylizacji zwierząt padłych czy coś takiego taka rubryka jest :rolleyes:
    • Przez dex
      po czym opasy najszybciej przybierają na wadze?
    • Przez romek251090
      witam. mam dylemat, gdyz nigdy tego nie robilem, mam piekne, jak z obrazka 4 szt byki limousine, wage okreslam na okolo 800-850 kg/ szt. strasznie wybite zady, karki, szerokie plecy. handlarz oferuje mi po 8 zl za kg z vat-em , natomiast w skupach na wbc cena ksztaltuje sie ok 13 , 13,50 zl. jak myslicie ktora opcja lepsza? karmione sruta, ziemniakami oraz sianem. wiek ok 2 lat. wygladaja jak te(orientacyjnie chce pokazac ich miesistosc, bo dla niektorych ncb moze byc umiesniony i szeroki ;d) :
      http://www.google.pl...29,r:6,s:0,i:88
       
       
      czekam na pomoc bo boje sie ryzykowac.
    • Przez oczkomac
      witam w raz z ojcem prowadzimy gospodarstwo o powierzchni 150 ha i 4000 tyś świń i chcemy dobudować przy jednej z chlewni zadaszenie do bydła , z oby dwóch stron chcemy postawić mury by nie był takiego przeciągu a od strony ganku paszowego założyć kurtyny z plandek. chlewnia do której chcemy dobudować to zadaszenie mierzy 80 metrów.
      zastanawiamy się czy zrobić na rusztach czy na ściółce ,bo widzę że opinie są podzielone.w naszym przypadku jest to obojętne no tylko z tą robotą wiadomo że na rusztach jest mniej roboty ale znowu te choroby i utrata energi.
      to co jest lepsze ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj