Gość

OLX opinie

Polecane posty

corrado    401

Dokładnie. Jak ktoś chcesz oszukiwać i kraść to i tak będzie to robić. Nie zależnie czy ogłoszenie będzie płatne czy darmowe.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2319

... ale że jak oszukują w jakim sensie?

koledzy ale mi chodzi o trochę inne ogłoszenia niż naciaganie na kase . chodzi mi o ogłoszenia typu słoik z powietrzem z nad bugu za 150 zł

jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

I co w tym takiego strasznego? Jak ktoś chce to kupi jak nie to nie. To jak z prawem do wasalności przestrzeni powietrznej, dymu z komina, opłaty za powietrze w różnych kurortach itd. Jak ktoś potrzebuje to kupi.  


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fliegl    22

Bez przesady, takich ogłoszeń nie było albo były tylko przez chwilę.Mają grupę moderatorów która prężnie działa.Każde nowe i edytowane ogłoszenie musi być zaakceptowane przez żywego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buczek    9

teraz to najlepiej wystawić na allegro i dopalcic tam pare groszy i na olx też się ukazuje (pakiet) bo na samym olx wychodzi niewiele taniej. moim zdaniem oplata na olx ciut za duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

W zasadzie to ja też jestem za odpłatnością, bo co zauważyłem to znikły ogłoszenia wystawiane miesiącami czy nawet latami za kosmiczną cenę. Jak ktoś chce sprzedać to się teraz zastanowi i wystawi interesującą ofertę a nie jak było że ktoś się "chwalił" co to nie ma a przy okazji może i się znajdzie głupi i kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJ30    5

A zwróciliście uwagę, że na OLX dajmy na to ogłoszenia cieląt i przedstawiane tam zdjęcia nie przedstawiają czasami w ogóle przedmiotu sprzedaży.Nie raz spotkałem się z sytuacją, gdy oglądając zdjęcie cielaka ,które chciałem kupić nie jednokrotnie wstawiane było też na innych aukcjach.Ponadto handlarze upodobali sobie wstawianie losowo  wybranej miejscowości, gdzie próżno szukać towaru.Po dodzwonieniu się musisz jechać pół Polski dalej, albo zdać się na łaskę i wziąć co ci przywiozą.Cena to samo.Wpisane mało, a jak zadzwonisz to razy 2. A regulamin nie mówi przypadkiem, że musi być zgodność towaru z opisem ?Może się mylę.Ps.Odnośnie portalu www.ogłaszamy24.pl ceny niektórych ciągników tam ogłaszanych i to wcale nie staroci są tak niskie,że tylko brać  :D No i oczywiście brak telefonicznego kontaktu.To budzi podejrzenia.Bynajmniej u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    155

ja wole opolo.pl


No faktycznie, całe 14,99 PLN. Można było się tego spodziewać.

 

i bardzo dobrze że są płatne bo co niektórz sobie jaja robili wystawiając ciagniki za smieszne pieniądze , które nie istniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Co by nie mówić jednak OLX jest częściej przeszukiwany niż np. gratka czy sprzedajemy.pl. Dzisiaj sprzedałem samochód po ok.1,5 tygodnia, wystawiony  w tym samym czasie na OLX, sprzedajemy.pl i moto-gratka. Liczba wyświetleń OLX - 345, sprzedajemy.pl - 56 moto-gratka - 52. Sprzedany za pośrednictwem OLX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

I bardzo dobrze.Po jakimś czasie jak dojdą do wniosku jak Ty, wszyscy dusigrosze powrócą na OLX (którzy teraz uciekli)tylko urealnią swoje ceny bo będzie im zależało na sprzedaży a nie szukaniu jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ared    0

Ja polecam sprawdzić też farm-in, strona nowa, ale szybko się rozwija. Ogłoszeń coraz więcej, więc jak chcecie coś kupić/sprzedac to w sumie nic nie szkodzi aby pojawić się tez tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupiles    0

OLX jest dużo lepsze niż stara tablica. Działa dużo sprawniej a mobilna aplikacja jest naprawdę dobrze skontruowana. Sama strona jest prosta i przejrzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

ja wole opolo.pl

 

i bardzo dobrze że są płatne bo co niektórz sobie jaja robili wystawiając ciagniki za smieszne pieniądze , które nie istniały.

 

To po co takimi ogłoszeniami się interesować? Sami ludzie sobie są winni. Albo za drogo albo za tanio.  Olx.pl był dobry gdy był bezpłatny, jeśli chodzi o obecną chwilę powinno być to uwarunkowane ceną wystawionego sprzętu. 


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

Dokładnie jak przedmowca wyzej. Dzis wystawiajac stara amazonke za 2 tys trzeba dac 30 zł za ogloszenie na olx. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belicoff    5

To od jakiej ceny są te opłaty? Sam wystawiałem niedawno przedmiot za ponad 1k i jakoś nic o opłatach mi nie wiadomo. No chyba, że ktoś chce wyróżnić ogłoszenie lub wypromować je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rikardos    0

super portal, dużo sprzedaję tam i mam wiele ofert kupna, warto pamiętać że najpierw kasa a pozniej wysylka lub za pobraniem paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj