Gość

OLX opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Jakie macie opinie na temat dawnej Tablicy a dzisiejszego OLX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheKakal26    26

Strona jest bardzo dobra łatwa w obsłudze czytelna i to ważne ze akcje możemy wystawiać za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Jakoś bardziej mi pasuje od gumtree, przejrzystość i prostota główne zalety.


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jeśli chodzi o rzeczy typu maszyny rolnicze części zamienne to jak najbardziej OK.

Jeśli zaś chodzi o całe samochody to bardzo kiepska wyszukiwarka i bardzo mało parametrów do zaznaczenia,po tym względem chyba najlepsze moim zdaniem jest otoMoto.pl


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Olx jest teraz płatne?

Edytowano przez kris14
Pkt. 1.1 +1p. ostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafto    30

Te kategorie co podał kolega wyżej są teraz płatne :/ Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dużo się poprawiło po zmianie właściciela. Często coś tam wystawiam i zawsze udaje mi się to sprzedać, więc jak najbardziej jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kiedyś płaciło się tylko za wyróznine ogłoszenia szkoda że teraz trzeba płacić za wszystkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nightmare    81

nie trzeba placic za wszystkie ogłoszenia, ja nadal wstawiam je za darmo, ale być może niektóre dzialy sa płatne, ja na takie na olx nie trafilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrols    9

działy maszyny rolnicze i ciągniki teraz płatne i to nie mało bo aż 15 zł za maszynę rolniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Uszło by tylko niech kategorie rolnictwa dopracują i najlepiej zakres odległości do miejscowości dodadzą :)

sprzedajemy.pl wydaje się obecnie popularniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bamber310    4

Masz rację kolego :) sporo sie poprawiła ta strona.
Sprzedajemy.pl jak najbardziej nr1 będzie :)

Edytowano przez Bamber310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

no sprzedajemy.pl jest nawet nawet choć ja bym się nie nastawiał na cuda bo i ten portal "kiedyś" zostanie płatny. Tablica.pl a teraz OLX to nic innego jak Grupa Allegro. a mam tez 1000% pewności że Sprzedajemy.pl też należy do tej grupy tylko za pośrednictwem tz. "słupa". Wiecie ile kosztuje tak na prawdę cały biznes z tymi stronami? kilkadziesiąt mln złotych idzie na  dobrą promocję i myślicie że ktoś to da od tak sobie? biznes to biznes. w mojej okolicy gość wykupił kilka młynów i zamknął aby mu się dobrze powodziło w sprzedaży mąki niemieckiej. tak się oczywiście dzieje gość trzepie kasę więc Jakiś milioner jak zobaczy że gdzieś może zarobić to też ostro działa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko ale jak ktoś chce coś sprzedać za 2-3 tyś to 15 zł za samo wystawienie to nie jest mało. 


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robi57362    2319

ja ogólnie jestem za tym żeby ogłoszenia na olx były płatne ale nie tyle co są teraz gora 5 zł większość ludzi by nie zwracają na to większe uwagi a odstraszylo by fałszywe głoszenia


jesli pomoglem kliknij fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Każdy zwraca na to uwagę ile kosztuje. I Ty wierzysz że odstraszyło by to fałszywych sprzedawców? No to dziecko chyba jesteś, jeśli ktoś w tym biznesie siedzi to będzie siedział niezależnie czy ogłoszenie jest płatne czy nie. Ogłoszenia na allegro są płatne, a jak poszukać to ogłoszeń śmierdzących na odległość nie brakuje.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Chodzi o te ogłoszenia "sprzęt" za połowę ceny itp. Najpierw wpłać potem czekaj.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Cena raczej ich nie odstraszy,najwięcej jest ich na otomoto chociaż ogłoszenia nie są tam tanie.
W sumie nie ma się co dziwić, jak jest popyt na rynku to jest i podaż.

Edytowano przez asharot

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj