Skocz do zawartości

Zdjęcie

gdzie najszybciej sprzedać

16 odpowiedzi na ten temat

#1 Share d0minik

d0minik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 09 maj 2014 - 22:08

gdzie najszybciej sprzedać Witam mam pytanie gdzie najlepiej zamieścić ogłoszenie o sprzedaży maszyn rolniczych, mam kilka na sprzedaż od 2 miesięcy są na tablicy czy tam olx teraz i głucha cisza znacie jakieś skuteczniejsze metody sprzedaży ? gdzie się ogłosić, co do ceny to jest bardzo dobra nie zawyżona a nawet do negocjacji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gdzie najszybciej sprzedać Dzisiaj, 05:14
  •  

#2 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 09 maj 2014 - 22:23

gdzie najszybciej sprzedać Zobacz statystyki - ile osób oglądało Twoje maszyny a ile brało nr telefonu - jak 500 osób oglądało a nikt nie zadzwonił to coś nie tak z ceną :)

Edytowany przez pawel885, 09 maj 2014 - 22:26.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 10 maj 2014 - 07:17

gdzie najszybciej sprzedać Może sprzedajesz stare graty po wysokiej cenie ???? ja wystawiłem pług obrotowy 3 skiby i do tego zgrabiarkę do siana jednego dnia to po 3 dniach zgrabiarka poszła a pług po pięciu :P a co telefonów było... :D

#4 Share KoziolekCS

KoziolekCS

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , sport

Napisany 10 maj 2014 - 07:28

gdzie najszybciej sprzedać może spróbuj ogłoszenie dać w w gazecie:P Jak ja sprzedawałem prasę to 1 dnia jak wyszła gazeta z 10 telefonów było a po trzech dniach była już sprzedana

#5 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2723 postów

Napisany 10 maj 2014 - 07:35

gdzie najszybciej sprzedać Albo machnąłeś się z jakąś cyfrą w numerze tel i dzwonią do kogoś innego :) Znasz takie powiedzenie "jak nie wiesz o co chodzi to chodzi o pieniądze" - na AF był gość co chyba ze 2 lata sprzedawał felgi do zetora i nie mógł sprzedać. Co chwila zaśmiecał temat "Z cyklu znalezione na allegro" swoim linkiem

#6 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 10 maj 2014 - 19:41

gdzie najszybciej sprzedać Mnie się podoba na Tablicy sprzedałem sporo maszyn no jak chcesz naprawdę szybko sprzedać musisz pooglądać inne ogłoszenia podobnych maszyn i podac rozsądną cenę bo goście przyjechali nawet z daleka tylko np mój pług miał wygląd i cenę z tych niższych tak samo zboża jak jest kilka ogłoszeń w twym rejonie po 700 zł a ty podasz 650 to będziesz miał większe zainteresowanie proste bo jak ja coś bym kupował też tak kalkuluje ,Jeszcze dosłownie kilkanaście dni temu dowiedziałem się że jest prosta metoda w lokalnej powiatowej gazecie wysłać ogłoszenie esemesem z 2 zł z groszami zrobiłem dwoje zadzwoniło tylko już zboże miałem sprzedane

#7 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 10 maj 2014 - 19:56

gdzie najszybciej sprzedać Daj link do tych ogłoszeń, zobaczymy co jest ,,nie tak,,.

#8 Share d0minik

d0minik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 11 maj 2014 - 09:25

gdzie najszybciej sprzedać http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1jMRB/ proszę bardzo, ewentualnie jak ceny są złe to jak możecie zaproponujcie inne ceny tak żeby sprzedać ale też nie mieć jakieś pieniądze z tego :)

Edytowany przez d0minik, 11 maj 2014 - 09:29.

#9 Share akowicz111

akowicz111

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 399 postów

Napisany 11 maj 2014 - 09:36

gdzie najszybciej sprzedać No faktycznie ceny nie są jakieś horendalne. Maszyny całkiem przyzwoite, po prostu trzeba czekać na kupca.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 11 maj 2014 - 09:50

gdzie najszybciej sprzedać Zrób porządne zdjęcia. Mnie osobiście odstraszają zdjęcia maszyn stojących w pokrzywach.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#11 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 11 maj 2014 - 09:50

gdzie najszybciej sprzedać Jakim cudem ja tego rozsiewacza nie zauważyłem jak kupowałem swój, 2000zł zapłaciłem za identyczny, muszę okulary zacząć nosić

#12 Share fezoi

fezoi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 727 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo,

Napisany 11 maj 2014 - 09:57

gdzie najszybciej sprzedać Przy kultywatorze i agregacie podaj szerokość roboczą , pierwsze dwa sprzęty odmaluj . Co by nie mówić ludzie kupują oczami . Powodzenia .

Edytowany przez fezoi, 11 maj 2014 - 09:58.

#13 Share Buszido007

Buszido007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 11 maj 2014 - 10:10

gdzie najszybciej sprzedać Koledzy mają racje - jak jest maszyna w dobrym stanie i w odpowiedniej cenie to ludzie nawet z daleka mogą po sprzęt przyjechać.
Wiem z własnego doświadczenia - do mnie po obsypnik/opielacz do buraków gościu przyjechał z woj. Lubelskiego (ja jestem ze śląska).Tak samo było z opryskiwaczem.

#14 Share marian2011

marian2011

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1474 postów

Napisany 11 maj 2014 - 17:22

gdzie najszybciej sprzedać Aby sprzedać to tylko cena rossądsna i zdjęcia dajesz porządne jak widzę maszynę gdziesz w pokrzywach bo właścicielowi nie chcę się ustawić to trudniej sprzedać proste

#15 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4013 postów

Napisany 11 maj 2014 - 17:45

gdzie najszybciej sprzedać A mi spodobały się te kółka przy rozsiewaczu do nawozów. :D

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#16 Share Maaarcin

Maaarcin

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 12:53

Widziałem ostatnio nowy portal www.truckpoland.com. Przejrzysty, łatwy w obsłudze i skierowany także na rynek międzynarodowy. Warto tam spróbować.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#17 Share ziomek3000

ziomek3000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisany 13 marzec 2016 - 13:26

sprzedajemy.pl   /  olx.pl ale juz platne ;( .  

Dodaj odpowiedź