SZYMON178

Jaki wybrac głębosz ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
SZYMON178    0

Jaki jest według was nalepszy głębosz do Pronara 82SA ?

Podajcie jakieś firmy .

lepiej kupić nowy czy używany ?


Traktor jest bogiem,Oranie nałogiem,Żniwa zabawą,a Ropa podstawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

Mój sąsiad do Pronarka 82 TSA ma Kreta 3B, teraz ma John Deere do tego głębosza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Myślę, że Pronar by miał ciężko w głęboszu. Jakiej klasy masz ziemie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

Kreta 3B-ja głęboszowałem takim swoim zetorem ale jednym palcem.

koleś tym samym głęboszem ale lamborghini 1060 premium na trzy palce to miał co tobić.

ale to zależy jak głęboko będziesz robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cuubs    1

Myśle ze trzy łapowy! najwyzej mozesz jesdną zdemontować( środkową) i na dwie jak bedziesz chcieć głębiej albo cieższa ziema.

 

mam pytanie nie związane z tematem jak dołaczyc obrazek do nicku ?? sory ze tu pytam zle sie mecze i mecze z Tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W panelu kontrolnym wybierz edytuj avitar... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11
mam pytanie nie związane z tematem jak dołaczyc obrazek do nicku ?? sory ze tu pytam zle sie mecze i mecze z Tym

 

nie pisz posta pod postem używaj opcji EDIT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Zależy od ziemi u nas taki głębosz na 3zęby pociągne ciągnik min 80km i w miare idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PongO    1

Ja mysle ze lepiej by bylo jak bys kupil o 2-ch zebach bo lepiej glebiej robic wkoncu do tego jest ten glebosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

To u nas na 3,4klasie dają rade traktory 80km ja bym brał na twoim miejscu 3 zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Skoro masz same piachy to z 3 zębowym będzie miał lekko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Na słabe gleby to kup 3 łapowy, albo jak masz materiały to sam zrób.


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Mam gleby 4-5 klasy same piachy

 

Ja też mam IV klasę i jak jeszcze był 912 to 3 łapy i jazdaaaaa :P


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

witam chcialbym sie zapytac o firme ktora produkuje najmocniejsze glebosze. chodzi mi o 5 lapowy o zebach prostych, moze byc z drenami, na zabezpieczenia kolkowe lub sprezynowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin99023    0

nie wiem jaki jest najmocniejszy, ale jak kupowaliśmy swojego (grudzień 2008) to diler od którego braliśmy cały sprzęt doradził nam żeby brać z uni bo te tansze to może być szajs. ja osobiście jestem jak narazie zadowolony z głębosza z uni, tylko mi troche dużych kamieni powyciągał.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

hmmm no mi chodzi o cos mocniejszego niz unia :/

dzisiaj robilem swoim i zrywa mi na zabezpieczeniu sruby 16 klasy 8.8 bez pelnego gwintu, ktore trzymaja z na ogromnej powierzchni, tak ze 2 razy zerwalem sruby 20 stanowiace zawieszenie dla zebow, wygialem 2 katowniki 80'tki z blachy 10 mm. jutro wstawiam ceowki grubosci 6-7 mm przez cala dlugosc ramy, sruby wymieniam na klase 10.9, zobaczymy moze troche potrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

widzialem juz kiedys ich produkty :)

te glebosze wygladaja na bardzo wysokiej jakosci, ciekawy jestem na jakim poziomie ksztaltuje sie cena :/ . 6 lap przewidziany jest az do 240 KM, to mnie sie podoba, raczej nie powinien sie urwac.

generalnie mi wystarczy prosta maszyna, taka by w razie potrzeby mozna bylo zdemontowac krancowe lub srodkowe zeby, moze byc produkowana nawet w trabkach srednich :)

 

strome ma jakiegos przedstawiciela w polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie czy ma ktoś może namiary na zęby do bron dobrej jakości ? Wiem , że tego jest sporo w necie , ale wolałbym coś sprawdzonego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj