Zaloguj się, aby obserwować  
Zetix

Bierny agregat pod siewnik

Polecane posty

Zetix    46

Witam wszystkich .. Interesuje mnie taki produkt http://otomoto.pl/nowy-agregat-uprawowo-siewny-agro-masz-promocja-A174949.html dokładnie ten model , szerokość 3m - Nie posiadam agregatu uprawowego a ziemie mam średnie .. Czy opłaca mi się kupować ten agregat ? Czy z tym wałem z tyłu dobrze będzie robił mi pole ? Oczywiście rozważam dokupienia 3 rzędu łapek - tam jest taka opcja .. Posiadam maszynę Zetora 12011 bez napędu , czy ten agregat wraz z siewnikiem mazurem 3m poradzi sobie mój traktor ? Doradźcie mi.. jestem już napalony na tą maszynę - potrzebuję waszej pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal2004    0

u mnie wujo ma taki agregat i jest z niego zadowolony tylko że on ma ciągnik ursus 5314 z napedem i sopkojnie sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOVU    1

a myslales o agregacie talerzowym sam mam taki i spisuje sie swietnie na pewno bardziej wszechstronna maszyna niz agregat na łapkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetix    46

Talerzówkę mam .. BDT 3m na kołach więc chodzi mi tylko o sam konkretny agregat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez wieslawa_olo
      Witam. Kupilem siewnik becker aeromat s i dopatrzyłem się problemu przy jednej sekcji. Podczas gdy 3 sekcje wysiewają od 50 do 60 ziaren podczas recznej próby jedna sekcja wysiewa nieco ponad 20 ziaren i w tej sekcji jest trochę pokruszonego ziarna. Dmuchawa i dysze są w porządku. Nożyki właśnie założyłem nowe i nie ma poprawy. Nie mam kogo podpytać gdzie może być przyczyna.
    • Przez Analog11
      Witam
      Zakupiłem siewnik poznaniak s026 szerokosc 2,30m. W moim siewniku niestety niema tabeli wysiewu bo ulegla zniszczeniu i mam teraz problem by go ustawic na odpowiednia wartosc siania na ha.
      Prosze o pomoc i jezeli ktos ma taka tabele o wyslanie jej zdjecia.
      Pozdrawiam


    • Przez livebird
      Witam mam pytanie czy uprawa agregatem talerzowym na dzień przed siewem kukurydzy będzie dobrym rozwiązaniem? gleba ciężka  i średnia jakieś 3 tygodnie temu rozsiana sól potasowa i wymieszana bronami wilgoć w ziemi jako tako jest w spodzie.
       
       
    • Gość
      Przez Gość
      Witam 
      Mam pytanie czy ursus 1201 uciagnie 4m agregat uprawowo siewny z wałem strunowym 
      Pozdrawiam
    • Przez rumcajsm10
      Witam, zna ktoś ceny siewników pneumatycznych do qq, interesuje mnie 4 rzędowy w budżetowej cenie (RMG), może są jakichś Polskich producentów?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj