Skocz do zawartości

Zdjęcie

Paszowozy Kverneland

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Soltys85

Soltys85

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 08 maj 2014 - 16:34

Paszowozy Kverneland Napiszcie co sądzicie o paszowozach Kverneland bo przynajmiej w mojej okolicy takich nie ma a spotkałem sie z ciekawa oferta. Jest to paszowóz 10 m3, ''okragły'' z własna hydraulika.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Paszowozy Kverneland Dzisiaj, 05:41
  •  

#2 Share JELONEK09

JELONEK09

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 11 maj 2014 - 08:38

Paszowozy Kverneland posiadam paszowóz KV starszego typu. od konkurencji różni się tym że ma poziome walce rozdrabniające, ma to swoje zalety i wady. Zaleta jest taka że miesza i rozdrabnia masę znacznie szybciej niż te z pionowymi walcami, mój sąsiad kupił kilka lat temu nowy paszowóz polskiej produkcji i z pionowym walcem to jak chce przyśpieszyć to wywala masę przez wierzch.
Wada jest taka że czasami potrafi przyblokować te walce i dlatego najpierw na dno wrzucam siano lub słomę a następnie coś cięższego. walce mają bieg wsteczny tak ze nie ma problemu dużego z odblokowaniem. ogólnie maszyna warta uwagi.
Przyjżyj się tylko czy nie jest mocno pordzewiała i w jakim stanie łożyska bo przy ich wymianie trzeba się trochę napracować, szczególnie jak już wszystkie obudowy i śruby zardzewiałe.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share iktornR

iktornR