Skocz do zawartości

Zdjęcie

[bób] gdzie sprzedać ?

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share mati92

mati92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 07 maj 2014 - 22:16

[bób] gdzie sprzedać ? Witam , w tym roku zasadziłem dosyć duży areał ziemi bobem z związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy nie znacie jakieś inne miejsca sprzedaży płodów rolnych oprócz targowisk . Czy znacie jakieś firmy , sklepy , które skupują to warzywo albo ktoś na forum prywatnie . Bardzo jestem ciekawy jak wygląda ten biznes od strony sprzedaży , za wszystkie mądre rady dziękuje . Jestem z okolic Słomnik

Edytowany przez dogberry, 25 czerwiec 2014 - 07:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
[bób] gdzie sprzedać ? Dzisiaj, 10:45
  •  

#2 Share malymiro1

malymiro1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/channel/UCIKoqQZlOZsypsOY7bVHPjg/videos

Napisany 08 maj 2014 - 13:44

[bób] gdzie sprzedać ? bób czy bobik bo tak do końca nie jarzę :)

#3 Share mati92

mati92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 maj 2014 - 15:11

[bób] gdzie sprzedać ? bób*

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share jjacekk4

jjacekk4

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 223 postów

Napisany 08 maj 2014 - 17:11

[bób] gdzie sprzedać ? jak jesteś ze słomnik to chyba w tym roku koczowanie na rybitwach cie czeka

#5 Share Badylarz

Badylarz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 719 postów

Napisany 08 maj 2014 - 18:12

[bób] gdzie sprzedać ? Trochę pomyliłeś kolejność bo najpierw trzeba było przemyśleć gdzie możesz to sprzedać a potem brać się za uprawę ;) W tym roku jak nic się nie zmieni w pogodzie to czeka nas klęska urodzaju więc ze zbytem ogólnie warzyw może być problem, pewnie zostanie Ci giełda lub szukanie jakiegoś klienta, który potrzebuje większe ilości skoro piszesz, że dużo wsadziłeś. Na igrit.pl też możesz się ogłosić.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share mati92

mati92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 maj 2014 - 19:22

[bób] gdzie sprzedać ? Czy dużo to pojęcie względne dla jednego może to być mało dla drugiego dużo . Przemyślałem to dobrze , z mojej wypowiedzi nie wynika jednoznacznie ze nie mam pojęcia za co się wziąłem , tylko jedynie szukam dodatkowych źródeł , wskazówek i co najważniejsze szerszej opinie w tym temacie . Ogłosiłem się na kilku serwisach na igrit.pl również ale dzięki za wskazówkę .

#7 Share michax

michax

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 08 maj 2014 - 19:45

[bób] gdzie sprzedać ? Niedaleko mnie słyszałem że jest skup bobu da przetwórni. Cena prawie jak na giełdzie a wieziesz wieczorem i zostawiasz i masz z głowy tylko nie może być robaczywy.

#8 Share mati92

mati92

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 maj 2014 - 19:55

[bób] gdzie sprzedać ? Dzięki za informacje co prawda to prawie 300 km ode mnie ale może dla kogoś innego z tamtejszym miejscowości było by pomocne , dlatego jakbyś mógł podaj namiary na tą przetwórnie , warto aby takie informacje znalazły się w jednym miejscu .

Edytowany przez mati92, 08 maj 2014 - 20:51.

#9 Share MarekOlichwirowicz

MarekOlichwirowicz

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisany 11 maj 2014 - 19:24

[bób] gdzie sprzedać ? michax,możesz podać na miary na tą przetwórnię ,jesteśmy z tego samego woj. to z dojazdem do przetwórni nie było by problemu ,jak nie chcesz na forum ,to napisz na priw

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share michax

michax

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 12 maj 2014 - 12:58

[bób] gdzie sprzedać ? Już dokładnie nie pamiętam bo ja woziłem bób na skup ze 4 lata temu ale z tego co pamiętam to wozili to do przetwórni w Rykach. A i Zomar w Lublinie chyba też coś chyba brał ale to musisz sobie sam jakoś sprawdzić.