Gość Profil usunięty

Po jakim czasie opryskać ziemniaki przed wschodami

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam . Dnia 2 maja posadziłem ziemniaki i mam pytanie- Po jakim czasie mogę je opryskać przedwschodowo ? Oprysk wykonam albo round*pem albo Mistral 70 WG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Ciezko wyczuc po ilu dniach od zasadzenia wzejda, najlepiej to chodzic co kilka dni w pole i obserwowac, ja juz pryskałem Round*pem ale sadziłem wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dzieki za odpowiedzi . Wyczytalem zeby pryskac do 10 dni od sadzenia . Dobrze będzie jak tak zrobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

Ja powiem tak sadziłem 30 marca , sadze na głębokość 10 cm ziemniaki i 30 od razu formowałem redliny formownicą i za formownicą poszedł oprysk Afalon + Comand .

Niektórych nie przysypało to się żółte zrobiły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hubert21    11

witam mam takie pytanię czy można jakoś zwalczyć perz w ziemniakach które już wzeszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

wersja droższa zwalczająca dodatkowo niektóre dwuliściennie - Titus

wersja tańsza tylko jednoliścienne - Agil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez claas4
      Cześć Mam do was pytanie Czy pryskaliście ziemniaki Denar na chwasty po wschodowo metrybuzyną ?   Na necie piszą że jest średnio wrażliwą odmiana i nie wiem czy mogę użyć Sencora czy muszę się zaopatrzyć w inny środek ? Pozdrawiam 
    • Przez farmer1111
      Poszukuje ziemniaków paszowych  lubelskie
    • Przez Szydre
      Witam! 
      Nie wiem czy w dobrym dziale piszę to pytanie. Macie jakieś sposoby na przetrzymywanie ugotowanych ziemniaków dla świń? Mam 4 świnie i ugotowałem dla nich parnik ziemniaków, jak je przetrzymywać żeby nie skisły? Zostawiłem je w skrzynce wystudzone w ciemnym, chłodnym garażu. 
    • Przez warchest
      witam sprzedam obsypnik do ziemniakow 3 rzedowy stan dobry lokalizacja powiat płocki , nr tel 728 381 453 lub 728 563 090 


    • Przez MarcinSp10
      Potrzebuje od specjalistow rady na temat ziemniakow czym najlepiej spryskac ziemniaki od chwastow zawsze przed wschodami dawalem roundupem ale potem i tak zarastaly. Polecono mi na nastepny rok spryskac Srodkiem titus 25wg tydzien po posadzeniu . Czy warto tym pryskac??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj