Zaloguj się, aby obserwować  
albi0708

Tur do małego traktorka

Polecane posty

albi0708    0

Witam.

Mam do państwa pytanie czy da rady zamontować tur do małego rolniczego ciągnika dokładnie chodzi mi o Feng shou 254 a jak tak to jaki by był najlepszy .

 

post-120419-0-92280300-1399494117.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Nie powinno być problemu. Firmy mają w ofertach małe ładowacze do takich ciągników. Chociaż problemem może być mocowanie bo zdaje mi się, że to dosyć rzadki ciągnik? Musisz dowiadywać się u producenta bo często mocowania mogą dorabiać jak mają ciągnik na wzór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam mamy w zamiarze kupić prase do naszej sześćdziesiątki i tu moje pytanie jaką prase wybrać żeby się nie zamęczyć ciągnika, na co zwracać uwagę przy kupnie prasy?
      Zastanawialiśmy się nad Krone KR 125 lub 130 czy to dobry wybór?(Jeśli by mógł ktoś napisać coś o tej prasie jak z awariami i częściami).
      Fundusze na to przeznaczone są niewielkie max. 15 tyś.
      Prosze o podpowiedzi pozdrawiam Czazal ^^
    • Przez gaga195
      Siemanko, planuje kupić jakiś kombajn taki z hederem do 4m, ( wiem że się kombajnu nie mierzy po hederze tylko młuckarni czy coś, wybaczcie mi jestem zielony co do tego)
      Padło na John deere tylko warunek jeden, nie starszy niz 5 lat, a więc zacząłem szukać na necie ale jak znajdę jakieś małe to zazwyczaj stare,
    • Przez Galileusz
      Pisałem wcześniej w innych tematach, ale bez oddzewu.
      Szukam ciagnika do mojego gospodarstwa, ktore liczy 23ha.
      Ma to byc ciagnik nowy, zapewniajacy komfort uzytkowania w cenie 150-160tys brutto.
      Mam dodatkowa prace i zalezy mi na czasie spedzonym w polu, i nie piszcie ze na tyle ziemi to C360. To ja kupuje, a Was prosze o pomoc w wyborze.
      Wiec tak, interesuja mnie marki Case, Claas, Zetor i znalazłem także w tej cenie Kubote.
      Modele Case Farmall C75, Kubota M7060, Zetor Proxima, Claas Axos CX.
       
      Zalezy mi aby na wyposazeniu byl rewers (najlepiej elektrohydrauliczny), klimatyzacja.
      Będzie słuzył do wszystkich prac, siania, orania (3 obrotowa), agregat 2,7m oraz praca z turem.
      Claas będzie droższy i pytanie czy warto dopłacać do niego ? Zaś jeśli chodzi o Zetora to która wersje proximy polecacie ?
      Dzięki.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj