Skocz do zawartości

Zdjęcie

porównanie bizona i fortschritta

83 odpowiedzi na ten temat

#81 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 22:08

porównanie bizona i fortschritta No nie gadaj że nie ma nawet 100km bo ma coś ponad 110 w sumie te silniki idzie podkręcić do 125 bez uszczerbku na zdrowiu. W sumie to 514 była silniejsza od 512 a silnik taki sam. Inna pompa. 7 metrów to miał E-516 i 17 który miał silnik V8 max to 5.7m i to jest ok jakos go targa ale 7m to mi się zdaje że ładnei mu tył podnosi
Mój Wladimirec podbija świat

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
porównanie bizona i fortschritta Dzisiaj, 19:57
  •  

#82 Share Lukaszjarm

Lukaszjarm

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1438 postów

Napisany 28 lipiec 2010 - 23:49

porównanie bizona i fortschritta przecierz tam jest tylko 4 cyl. kilku znajomych ma takie i jak jest b. dobra pszenica to z 4 metrami jak zółw jezdzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#83 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 21 październik 2010 - 08:44

porównanie bizona i fortschritta

xemit ty bredzisz co ty wiesz o historii kombajnów co ty piszesz wogóle mdw nigdy nie zjednoczyło się z claasem a tak jak zaczeto produkować bzona to był już mercator protector i starsze dominatory

Tak się złożyło że doczytałem się paru wypowiedzi na mój temat i pozwoliłem sobie je skomentować,zgodnie z zasadą że lepiej pózno niż wcale.

Zacytuj fragment choć jednego postu w którym tak stwierdziłem.Jeśli tego nie zrobisz jesteś zwykłym głąbem i nieukiem,który nie potrafi czytać lub przekłamuje czyjeś wypowiedzi.jeśli natomiast znajdziesz taką moją wypowiedz,głąbem będę ja i publicznie cię przeproszę.
UrsusCzesio .Rozumiem że z tym zapytaniem ordynatora o to "czy jakiś pacjent wam nie uciekł z oddziału..." nie będziesz miał problemów.Czytając takie wypociny odnoszę wrażenie że widzisz się z nim często,wiesz gdzie są takie oddziały i jakie istnieją możliwości ucieczki z takowych.Ba, śmiem twierdzić że pytasz codziennie przy porannym obchodzie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#84 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 listopad 2010 - 16:22

porównanie bizona i fortschritta Tak czytam ten temat i myślę co tu niektórzy za pierdoły wypisują że bizon taki wspaniały bizony to złomy jakich mało każdy kto ma je gani ja od prawie 6 lat mam fortschritta e 512 i wymieniłem w nim tylko 2 pasy jezdne i pompę wodną a tak to przed sezonem go przejrzę posmaruję wymienię olej co parę dni poostrzę kosę i w pole a każdy co ma bizona robi go już ze 3 miesiące przed żniwami :lol: jak oglądałem bizony to każdy był zgnity w ciul a w forszaju blacha stalowa i nic nie gnije :( znam kolesia co miał 2 bizony i tyle się przy nich namęczył że je sprzedał kupił se małego claasa i ma spokój
Podsumowując bizon jest daleko w tyle za Fortschrittem