Zaloguj się, aby obserwować  
tabaluga797

Jaki ciągnik do ładowacza czołowego

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tabaluga797    1

Witam pisze do was z pytaniem który z tych ciągników ( mf 255 bądź ursus 3512 i c-360) do 30 tys zł będzie lepszy do ładowacza czołowego 3 sekcyjnego. Może macie jakies inne alternatywy w trym przedziale macowym oraz pieniężnym?? Ciagnik koniecznie bez kabiny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Do ładowacza to moim zdaniem wypadało by brać coś z napędem przednim.


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabaluga797    1

Tak ale do tych pieniedzy tak kompaktowego nie ma ciagnika a na tym mi zalezy aby byl niski i bez kabiny do tuneli foliowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

lepszy będzie ursus c-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G_Siegien    37

Miałem okazję pojeździć obydwoma, praca MF 255 jest komfortowa, czego nie można powiedzieć o c-360. W MF wstawisz sobie radyjko i posłuchasz, a w c-360 przy wyższych obrotach nie usłyszysz swoich myśli.


Posty wyrażają moje zdanie, inni nie muszą wcale się z tym zgadzać (mogę być w błędzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal1989    813

mf 255(to samo co ursus 3512) będzie lepszy, miej spali i jest bardziej komfortowy. Tylko jak masz kase to załuż wspomaganie.


<p>Ciągnik bogiem, orka nałogiem, paliwo podstawą!</p>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

MF255/Ursus3512 to 3P 47km. Tu bez balastu na tyle niema co myśleć o ładowaczu bo byle lekka górka i tył się unosi i koła tracą przyczepność. U3512 prościej przerobić na orbitrol fabryczny z Allegro, bo ma alternator po prawej a nie jak MF255 przy kompresorze. Niewiem jak C360 3P się zachowuje a o zwykłej C360 4cylindry zapomnij bo to historia co dużo pali a mało robi i każdy się tego wyzbywa. Jak masz tylko kupować do ładowacza czołowego traktor to lepiej odpuść sobie w.w. modele i kup 4x4 z 62-72km traktor a nie pożałujesz :) i mądrze wydasz kase. No chyba, że sporadycznie będziesz używał np. 200 balotów na rok to bierz Ursusa 3512 lub Tańszy Ursus C360 3P. Tylko tu napocisz się bez 4x4, będziesz musiał dać nowe przednie opony szerokie na fabryczną felgę 1opona od 310Zł. lub i felgę i od rozrzutnika oponę no i wspomaganie zrobić/kupić gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj