Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wielka prośba do posiadaczy bizonów

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share hodowcamlody

hodowcamlody

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza i hodowla bydła

Napisany 06 maj 2014 - 19:34

Wielka prośba do posiadaczy bizonów Chcę założyć szerokie koła do mfa zamiast 16.9-34 to 18.4-30 (bez problemu pasuje wysokość) jednak oryginalnie ciężko znaleźć takie felgi do ciągnika na tył, znalazłem dużo aukcji z kołami od bizona 18.4-30, tyle że najbliższe to 120km, musiałbym jechać po nie jakimś dostawczym, rozumiecie koszty itd. Mógłby ktoś zmierzyć ile od krawędzi opony znajduje się tarcza koła od jednej i drugiej strony. i co ile rozstaw szpilek i jaki otwór.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wielka prośba do posiadaczy bizonów Dzisiaj, 03:47
  •  

#2 Share Shaun

Shaun

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów

Napisany 11 maj 2014 - 19:45

Wielka prośba do posiadaczy bizonów Cześć, chodzi Ci o wymiar: od tarczy felgi ( gdzie znajdują sie otwory na szpilki i piastę ) do miejsca, w którym opona najbardziej wystaje w lewą lub prawą stronę ?? I czy chodzi Ci o koła te szersze w Bizonie ?? Bo ja mam kombajn na tzw. wąskiej feldze rocznik '77. Moge sprawdzić a poza tym to nie ma u Ciebie we wiosce Bizona ?? Najlepiej podejdź do kogoś, kto ma to cudo techniki B) zobacz, pomierz i gitara.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share jacek472

jacek472

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 506 postów

Napisany 20 maj 2014 - 06:48

Wielka prośba do posiadaczy bizonów do bizona supra 56 z szerokimi laczkami pasują wąskie, w tym roku pod koniec żniw koło zrobiło mi pssssssss i pojechałem do sąsiada i odkręciliśmy od starego bizona wąskie koło i zjechałem na nim do domu, po założeniu wąskiego na szerokosci chedera jest 5 cm różnicy

Dodaj odpowiedź