Zaloguj się, aby obserwować  
tomaszek25

siatka do prasy metal fach

Polecane posty

tomaszek25    1

bo rózne opinie słyszałem ze moga wystapic problemy z podawaniem siatki. miałem do tej pory siatke new hollanda bezproblemowa była ale cena aktualnie to ok 580,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to cena naprawdę dużą. to ja kupuje siatkę grecka za 340 z tymi ściągaczami które ładnie boki beli pokrywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta siatką ma boki zielone i czerwony pasek który ostrzega ze zostało 50m siatki i jest to firma Hellas net. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karczes    8

ja korzystam z takiej siatki jaka aktualnie w sklepie mają :D i każda idzie w miarę dobrze aczkolwiek najlepiej sie spisuje siatka ze ściągaczami na bokach jest chyba 50 zł droższa kosztuje około 400-450 zł ale moim zdaniem warto dopłacić bo boki beli sie ładnie pokrywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gancarski    0
Napisano (edytowany)

co zrobić gdy podczas owijania siatka nie owija ładnie balota tylko ściąga się do środka pozostawiając brzegi ? Jakieś podpwiedzi ?

Edytowano przez gancarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morfi81    30

naciągnąć hamulec siatki tak aby lekko hamował w czasie owijania lub zmienić siatkę na bardziej rozciągliwą (cieńszą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol73    0

nic nie da naciąganie hamulca trzeba drut zamocować żeby ja rozciągał jak w nowszych wersjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał11
      Witam, jestem zainteresowany kupnem prasy Metal Fach z587 łańcuchowa. Chciałbym się dowiedzieć jakie są opinie na temat tych pras. Bedzie robiła w roku 500 bel. Tylko słoma i siano.
    • Przez szwagier84
      https://www.olx.pl/oferta/pronar-1025ail-tur-mtz-belarus-CID757-IDxsBLm.html
    • Przez Karola443
      Mam problem z komputerem wyskakuje błąd E402 z sygnałem dźwiękowym. Co on oznacza i jak można to usunąć? Proszę o pomoc🙂
    • Przez tompil
      Szukam jakiejś tańszej prasy zmiennokomorowej z nożami. Myślałem o modelu Z589/2 ale został wycofany z oferty Metal Fachu i zostały tylko te sztuki które są na placach i dealerzy drogo za nie cenią. Dziś jeden zaproponował mi za taką z placu 95 tys. netto. Oryginalna Maschio Extreme 165 HTC kosztuje na dzień dzisiejszy 86 tys., od przyszłego roku ok. 92 tys.
      Dowiedziałem się przy okazji, że Metal Fach wprowadza nowy  model zmiennokomorowy Z514. Tak to wygląda:
      https://www.truck1.eu/agricultural-machinery/round-balers/metal-fach-z514-presse-chambre-variable-a-courroie-welger-a3364028.html
      Na stronie Metal Fachu nie ma żadnej informacji o tym modelu. Kosztuje cennikowo 98 tys. brutto, ok. 79 tys. netto.
      Przyglądam się zdjęciom tej prasy i wygląda mi to na prasę Lely welger, obecnie Massey Ferguson RB 4160V.
      Ktoś coś słyszał o tej Z514? Ciekawe czy sami to produkują, a może tylko składają, albo przychodzą w całości i zakładają tylko swoje osłony?
      Może to być dobra prasa za tą cenę.
       
    • Przez pawelol111
      Witam, mam prasę która posiada 3 przewody - podbierak, komora i załączanie siatki. W Fendt Farmer 312 mam tylko 2 pary wyjść hydraulicznych i standardową dźwignię do sterowania hydrauliką. Jak podłączyć i jak sterować każdym wyjściem żeby niezależnie działały wszystkie elementy prasy?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj