Skocz do zawartości

Zdjęcie

jak ustawic czujnik strat na sitach jd 1470

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 05 maj 2014 - 20:23

jak ustawic czujnik strat na sitach jd 1470 Witam

Mam problem od poczatku z ustawieniem czujnika strat od sit ustawial go serwis i pokazywal caly czas duze straty ja go tez przestawialem i dalej to samo

Wiedz mam do uzytkownikow tego modelu pytanie jak macie ustawiona czulosc w nim np do rzepaku to ze go sie przestawia na najmniejsza kropeczke to oczywiste i jak macie ustawione te przedluzenie kosza sitowego na maxa wyciagniete czy schowane?oraz sam czujnik jest zamocowany na otworach blizej kosza czy dalej?

ja probowalem wszystkiego i caly czas duze straty mi pokazuje chodz kombajn nie gubi zauwazylem ze gdy jest mniej slomy to wtedy pokazuje normalnie ale gdy jest tega sloma to szaleje na klawiszach jest ok tylko na sitach mam problem dodam ze serwis raz czujnik na sitach mi wymienil i ciagle to samo

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
jak ustawic czujnik strat na sitach jd 1470 Dzisiaj, 02:16
  •  

#2 Share Maciek1337

Maciek1337

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 09 maj 2014 - 11:18

jak ustawic czujnik strat na sitach jd 1470 Uzytkuje 1450 i mam podobne problemy,moze czujnik by trzeba wymienic,nie wiem.. Jakbym nie ustawil,i tak pokazuje straty,mniejsze lub wieksze (prawie max) .

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Heniekii

Heniekii

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 355 postów

Napisany 10 maj 2014 - 22:10

jak ustawic czujnik strat na sitach jd 1470 czujnik juz byl wymieniany przez serwis na nastepny ale to nic nie dalo i ciagle pokazuje straty wlasnie na maxa nawet jak zmniejsze na tym panelu na min to wskazowka i tak wychodzi za zielonego pola

A serwis cos u ciebie probowal z tym zrobic?

Dodaj odpowiedź