Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomoc w identyfikacji kosiarki.

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share tombar123

tombar123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 05 maj 2014 - 17:02

Pomoc w identyfikacji kosiarki. Kupiłem kosiarkę dyskową. Błędem było kupowanie maszyny na której nie uchowała się żadna tabliczka znamionowa :/ Kosiarka uległa awarii (rozsypał się ostatni dysk "zgrabiarka"). Niektóre części udało się dorobić jednak potrzebuję jakiegoś katalogu bo muszę zamówić niektóre części. Maszyna oklejona jest naklejkami "Fella". Napisałem e-maila do producenta do Niemiec- producent twierdzi, że to jednak nie jest Fella (!). Stwierdzili, że to BYĆ MOŻE jest Vicon. Napisałem e-maila do centrali Vicona (Norwegia bodajże), oni przekierowali sprawę (niestety :/) do polskiego oddziału, tam stwierdzili, że to nie jest ani Vicon ani Kverneland. W tym momencie zgłupiałem.
Kosiarka ma siedem dysków, szerokość robocza ok. 280 cm, dwa noże na każdy dysk, podnoszona do pionu hydraulicznie.
Może któryś z użytkowników forum ma taką samą/ podobną maszynę, może orientuje się kto może być producentem albo do kogo się zwrócić?

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc! Dodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekDodany obrazekhttp://static.pokazy...0417-141803.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pomoc w identyfikacji kosiarki. Dzisiaj, 17:34
  •  

#2 Share max696

max696

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 122 postów

Napisany 05 maj 2014 - 19:39

Pomoc w identyfikacji kosiarki. Z tego co znalazłem na necie i kierując się słowem "MATRICOL" wybitym na tabliczce, będzie to kosiarka produkcji włoskiej, znalazłem takie firmy jak FERRI, BERTI ale jaka to jest dokładnie to nie wiem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share tombar123

tombar123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów

Napisany 05 maj 2014 - 22:04

Pomoc w identyfikacji kosiarki. Dzięki za podpowiedź!
Wysłałem przed chwilą maile do tych firm, zobaczymy co z tego wyniknie.