Skocz do zawartości

Zdjęcie

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ???

37 odpowiedzi na ten temat

#21 Share wojtus

wojtus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 443 postów

Napisany 05 listopad 2008 - 11:14

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Mój znajomy w sąsiedniej wsi niedawno zmienił silnik w zt 323 na silnik andoria od autobusu, 150 koni. Powiedział , że drugi raz to by tego nie zrobił, ponieważ siedem razy wkładał i wyciągał silnik. Teraz jak z nim rozmawiałem to jest bardzo zadowolony z mocy spalania i prędkości jakie rozwija na drodze. :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Dzisiaj, 22:51
  •  

#22 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 17 listopad 2008 - 18:14

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? a jak moj ciagnik droge asfaltowa widzi tylko jak trzeba wywiesc zboza itp;] Czyli moze lacznie 3-4 dni w roku;/ To po co ma on zap*******ć?? Jak glupi;] A po za tym nie chce mi sie matowac pasow bezpieczenstwa w ciagniku bo przy wiekszych predkosciach mozna wypas z kabiny na naszych drogach;] Ja wiem po swoim Fendzie;]

#23 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo.

Napisany 17 listopad 2008 - 18:36

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Znajomy włożył do 323A silnik SW400 turbo i jest bardzo zadowolony. Ciągnie nim pług B200 (6 skib) i zestaw uprawo-siewny aktywny 3 m. No i ten dźwięk silnika od Bizona - poezja ;)
http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

#24 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 listopad 2008 - 18:38

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Bizon w Fortschrittcie;]A moglbys kolego sie dopytac jaka ma turbinke chodzi mi o to czy one mialy nominaly jakies a jesli tak to jakie;]

#25 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 19 listopad 2008 - 19:16

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Raczej już nie będę wiedział nominałów turbiny, bo Fortschritt został sprzedany ;) Silnik nie pochodził z kombajnu, tylko ze Stara, i miał fabrycznie zamontowaną turbinę.

#26 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 listopad 2008 - 23:21

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Aha kolego chyba ze tak;] Ale i tak dzieki za informacje;] A wiesz moze lub czy ktos wie czy w zwyklych silnikach z zt303 da sie zalozyc turbine???

#27 Share Piochu

Piochu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 423 postów

Napisany 23 listopad 2008 - 18:56

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Niestety nie wiem czy można założyć turbinę do zt303.

#28 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 02 grudzień 2008 - 19:39

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Tzn ja nie bd kombinowal i zakladal bo mi wystarczy ta moc co ejst ale chcialem kiedys;]

#29 Share Dadam

Dadam

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 19 luty 2009 - 23:02

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? możesz kupić kolektor od sieczkarni z turbiną, przerobić na 4 gary ...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#30 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 16:51

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ???

Przypomina mi się dyskusja Bizon Vs Fortschritt gdzie wszyscy chwalili silnik Ify mówiąc, że lepszy od Andorii, mniej pali itd. Jak się okazuje to jednak nie jest tak wesoło i Leyland jest lepszy. A co do przeróbki to cały problem w tym, żeby podłączyć sprzęgło, ale jest to do zrobienia.

Toże jeden swtwierdził ze niby Leyland lepszy to nie znaczy że juz cała reszta nie ma racji twierdząc że IFA lepsza...
Mój Wladimirec podbija świat

#31 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 29 grudzień 2010 - 17:08

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Skoro ludzie wymieniają silniki to chyba jest jakaś przyczyna, SW 400 to klasa sama w sobie, sam chciałbym mieć ciągnik z tym silnikiem. Niestety Leyland przestał produkować ciągniki, Ursus natomiast "wybrał" współpracę z Zetorem.

#32 Share Patryk3802

Patryk3802

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 20:55

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Na af jest uzytkownik który posiada zt300 z silnikiem leylanda @dziedzio92 ma taki typ
Jeśli nie zgadzasz się z postem bądź komentarzem powyżej, wciśnij F13

#33 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7796 postów

Napisany 29 grudzień 2010 - 22:14

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Był u mnie gość co kupował rozsiewacz to mówił że założył do 323 silnik sw400 ale chyba 167 km.Mówił że ten ciągnik teraz ma sile porządną i mniej pali.Zakładał go dwa dni.

#34 Share UrsusCzesio

UrsusCzesio

KPK Kumurun Team

• Members
  • PipPipPip
  • 2661 postów

Napisany 30 grudzień 2010 - 20:48

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Zakładają, zwykle jak już silnik zarżnięty, to moze na tym będzie lepiej.. Ale szału nie map o zmianie na SW 400 ale fortschritta można wyposażyc napewno w więskzy jak ktos powiedział 167 km. Ja to bym założył od sieczkarni IFE 170 konną
Mój Wladimirec podbija świat

#35 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 31 grudzień 2010 - 12:27

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Dla samego dźwięku wstawiłbym SW 400, najlepiej oryginalnego Leylanda ;) . Swoją drogą ostatnia modernizacja tego silnika (6CT107-3/A4) ma 206 KM, także jeśli komuś brakuje mocy, to jest w czym przebierać :P

#36 Share kamin60

kamin60

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 393 postów

Napisany 30 styczeń 2012 - 20:45

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? A ja bym do niego założył silnik od sieczkarni fortschritta jedni mówią że ma 160km a inni że ma 180km tyle że trzeba ramę przedłużać a tu już trochę roboty

#37 Share S-Piotr

S-Piotr

S-Piotr

• Members
  • PipPipPip
  • 1151 postów
  • Zainteresowania:kobiety,wino i loty w kosmos.

Napisany 10 marzec 2012 - 18:13

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Czy wiecie że pompa paliwowa w SW400 ma trzy rodzaje tłoczków,w zależności gdzie ten motor robił,stacjonarne motorki (typu generator prądy miały tłoczki 6mm a trakcyjne 9mm) tym samym zużycie nafty było dość rozpięte od 5-15l/h,też to było związane z mocą.SW 400 z tym ciągnikiem to ciekawe rozwiązanie.
Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#38 Share Sebasto1988

Sebasto1988

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 21 marzec 2012 - 20:50

silnik leylanda do fortschritta zt 303 ??? Panowie jak chcecie pogadać i co nieco się dowiedzieć o forszach to jest forum tych maszyn tam jest wszystko opisane .
Silnik od sieczkarni jest za duży trzeba ramę ciąć i sprzęgło ledwo zipie .
Standardowy SW 400 ma 105 konia . 6CT107 to rozumiem ;)