Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ?

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share szymon21137

szymon21137

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 maj 2014 - 16:56

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? Witam
Mam mały problem ponieważ chciałbym kupić zgrabiarke karuzelową ale nie wiem jak spisuje się taka na nierównych łąkach. Proszę o pomoc !!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? Dzisiaj, 14:19
  •  

#2 Share piter2686

piter2686

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 01 maj 2014 - 17:58

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? super się spisuje zgrabiarka gwiazdowa, (wicher) nie ma podlotu

#3 Share jaro

jaro

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 5087 postów

Napisany 01 maj 2014 - 18:23

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? Bardzo dobrze-ja mam Kuhna na podwoziu tandemowym + kółko kopiujące-grabi bardzo czysto w porównaniu z "gwiazdową"

#4 Share AdeXZet

AdeXZet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 01 maj 2014 - 19:59

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? gwiazdowa do pięt nie dorasta karuzelowej, przede wszystkim karuzelowa nie zwija pokosu tylko przesuwa dzięki czemu nie ma obawy że przy belowaniu pokos ściągnie aż z pod ciągnika (bo takie przypadki za czasów gwiazdówki się zdarzały) na nierównych łąkach wygrabi perfekcyjnie i tak jak kolega jaro pisze szukaj na tandemie mniej będzie przypadków zarycia zębów o darń (ja mam na 2 kołach i chętnie zmieniłbym na tandem :))
Po wypowiedzi kolegi piter 2686 wnioskuję że nigdy nie pracował karuzelówką B)

#5 Share szymon21137

szymon21137

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 01 maj 2014 - 20:07

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? No wielkie dzięki za odpowiedź
Na sianokosy myślę wziąć na testy jakąś

#6 Share karolr2

karolr2

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1531 postów

Napisany 01 maj 2014 - 21:59

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? A w jaki sposób chcesz ją wziąć na testy? U nas kiedyś taki wzioł prasę na testy narobił belek i oddał.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share szymon21137

szymon21137

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 02 maj 2014 - 07:38

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? no bo za testy nic nie płacisz gadasz z firmą jak ci udostępnią to bierzesz na ustalony czas po czasie oddajesz i koniec jak ci pasuje to bierzesz. Jak bierzesz ciągnik na testy to paliwo musisz lać :P

#8 Share szymon21137

szymon21137

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 02 maj 2014 - 07:38

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? no bo za testy nic nie płacisz gadasz z firmą jak ci udostępnią to bierzesz na ustalony czas po czasie oddajesz i koniec jak ci pasuje to bierzesz. Jak bierzesz ciągnik na testy to paliwo musisz lać :P

Edytowany przez szymon21137, 02 maj 2014 - 07:39.

#9 Share krzeniek

krzeniek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 175 postów

Napisany 25 maj 2014 - 09:39

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? Mam pytanie mam zgrabiarkę fella ts 335 dn na tandemie jestem z niej zadowolony ładnie grabi w każdym terenie ,ale mam okazje kupić niedrogo zgrabiarkę 2 gwiazdową Niemeyera 7 metrów zasięgu chodzi o to żeby tą samą robotę zrobiła 2 razy szybciej . Jak taka zgrabiarka ma się do 1 karuzelowej czy poradzi sobie na nierównej łące tak samo jak pojedyńcza czy raczej do 2 karuzelowej musi być równa łąka i czy jeszcze są jakieś różnice między nimi.

#10 Share AdeXZet

AdeXZet

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 25 maj 2014 - 17:52

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? o ile wiem to w dwu gwiazdowej gwiazdy mają jakąś tam swobodę ruchu i jeśli chodzi o zgrabianie to nie ma różnic, przydatna jest też funkcja grabienia 1 gwiazdą więc na to zwróć uwagę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share Ecopiotr

Ecopiotr

You have the right to stand up and fight for things you belive i

• Members
  • PipPipPip
  • 761 postów

Napisany 25 maj 2014 - 18:12

Jak spisują się zgrabiarki karuzelowe na nierównych łąkach ? Ja kupiłem 2-karuzelową Krone w zeszłym roku i żałuję, że tak późno. Niezależne zawieszenie, czyli tam, gdzie 1 karuzela mogła tam mogą i dwie. Duuuużo szybciej i ok. 1/3 paliwa, a wałek w sam raz pod prasę. Dodam, że pracuję w górach.