RolnikBS

Pilmet Sano 2 plecakowy nie przepuszcza wody przez rękojeść.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
RolnikBS    10

Pilmet sano nie przepuszcza wody przez oryginalną rękojeść próbowałem prowizorycznie na innej i przepuszcza,ale inna to nie na dluższą mętę chciałbym tą naprawić,ale nie mam pojęcia jak ją rozebrać i co to może być przyczyną może jakiś zaworek.Filtr przeczyściłem ten w rękojeści i dalej nic.


Rolnik BS = Mercedes190ful1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmerp90    0

Jak u mnie w myjce stało sie to samo i oddałem ja do okolicznej "złotej rączki" to po naprawie dowiedziałem sie ze czyścil ją Calgonem lub czymś podobnym. U mnie to zadziałało ..moze i u Ciebie pomoże. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal009    27

W rączce jest taki plastikowy bolczyk. Wyjmujesz sprężynę i wyciągasz go i masz taki dekielek wkręcany z bolcem w środku. Wykręcasz go i masz membranę. Obracasz ją i składasz. Jak rozbierzesz to przeczyść ją sprężonym powietrzem. Zazwyczaj ta membrana po zimie się delikatnie odkształca i obracanie jej pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikBS    10
Napisano (edytowany)

Dzięki kolego wielkie piwo się należy pomogło :) w życiu bym na to nie wpadł,że ta guma(membrana) się wklęśnie dzięki tobie zaoszczędziłem 40zł na rączce :)

Edytowano przez RolnikBS

Rolnik BS = Mercedes190ful1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mateusz092111111
      Witam mam taki problem ze kupilem claasa  690 v8 utnę troche i woda wchodzi mi na czerwone  i tylko zmniejsze obroty maszyny i odrazu temp wody spada proszę o pomoc jak najszybciej
    • Przez mateusz092111111
      gotuje sie mi woda w claasie 690 i to jest dziwne gdy zmniejsze obroty maszyny to woda spada chlodnica byla czyszczona z zewnątrz a w srodku przepłukiwana odkamieniaczami i to pare razy silnik tez był sprawdzany bo byly planowane głowice i zakładana uszczelka a pompa wodna chyba jest ok bo widac ze tloczy wode do chlodnicy bo widac ze woda ma obieg termostaty tez sa wyjete nie wiem co mam robic więc prosze o odpowiedz jesli ktos miał podobny przypadek
    • Przez szymonidas9
      Czy jest mozliwosc spuszczenia calej wody z bloku ? Model to chyba mercedes om 421 tzw V-ka.
      Wiem ze trzeba wykrecic blache od zbiornika i tam jest dojscie zeby odkrecic jakby kranik z tym ze nie zlatuje wszystko, a ze dolalem wody to najlepiej byloby cala.. Jest gdzies pod spodem jakis kranik czy cos?
    • Przez sznajdik
      Zaczyna mi ciec pompa od wody wymieniał ktoś uszczelnienia czy od razu szuka nowej?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj