barthez96

Jakie macie New Holland'y?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DPro1993    0

TD80D był


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A czemu juz nie jest?? :)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

sprzedany


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kon23    0

Gratuluje wyboru . Muszę zadzwinic do srewisu żeby przyjechali na pierwszy przeglad do mojego TDD .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerNH    1

Ja mam TD60D i jestem zadowolony.

Polecam te marke.


- Zetor 16145 turbo - nie ma że nie przejdzie
- New Holland TD60D - przepracuje każdy dzień w roku
- Ursus C-360 - stary ale jary
- Massey Ferguson 255 - Wynieś, przynieś, pozamiataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

a ja od listopada 2008 t6050 range comand i też jak narazie jestem zadowolony chociaż troche mały skręt ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A masz juz maksymalnie ustawiony skret na srubach?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

no właśnie miałem zapytać tylko nie wiem czy można w tym temacie bo jak serwisanta pytałem to mówi że tak musi być ale koleś był jakiś zakręcony a ktoś podkręcał już te ograniczniki bo według mnie to fabryka powinna ustawiać na maksa jeżeli tak można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusy    16

ja od kwietnia 2007


Powered By NEW HOLLAND
Ursus: Polubisz każdą drogę

Podlasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black08    4
no właśnie miałem zapytać tylko nie wiem czy można w tym temacie bo jak serwisanta pytałem to mówi że tak musi być ale koleś był jakiś zakręcony a ktoś podkręcał już te ograniczniki bo według mnie to fabryka powinna ustawiać na maksa jeżeli tak można

 

 

własnie mam do ciebie pyt ile masz mth? z jakiej firmy brałes? jak oceniasz skrzynie rc, programujesz funkcje ehr i womu?


kujawy to jes to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tylko ze ten temat jest w dziale "ciagniki" :) wiec piszemy o ciagnikach


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3
własnie mam do ciebie pyt ile masz mth? z jakiej firmy brałes? jak oceniasz skrzynie rc, programujesz funkcje ehr i womu?

 

właśnie pykneło 180 mth a kupiłem go w rajtechu w Tragaminie koło Malborka co do skrzyni to wydaje mi się całkiem fajna szczególnie zmiana biegów pod obciążeniem no i oczywiście rewers automat wygodny w transporcie i właśnie ostatnio programowałem wom przy siewie agregatem żeby wyłanczał się przy podnoszeniu zajefajna sprawa a z tego wszystkiego to najlepszy jest fotel teraz jadąc samochodem jest mi nie wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koyot23    1

posiadam NH TL100A full B) z ładowaczem stoll robust od 2005, idealna maszynka do pracy z ładowaczem czołowym. Co do awaryjnosci nie nazekam jedynie to zapocony czujnik cisnienia oleju wspomagania ukladu kierowniczego co prowadzilo w upalne dni i duzym obciazeniu do rozlanczania skrzyni biegow 24x24 Dual Command z ukladem PowerShuttle, cena czujnika ok 30zl. Z pewnoscia moge polecic ten ciagnik, nastepna maszyna bedzie tez ze stajni NH BR i NH FX B) Marka godna polecenia z mojego doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Morela15
      Witam 
      Dziś podczas pracy z wozem asenizacyjnym wyświetlił mi się błąd 5034 i obrazek ciągnika z wałkiem, wom nje da sie włączyć. Ciągnik to t5.110 z tego roku 
      Mial ktoś taki błąd?
    • Przez Paweł95
      Witam.Jestem nowy na forum mam problem z new holland td5.85 ciągnik nie chce grzać a temperatura skacze raz w gore raz w dół.Wie ktoś może jaka jest przyczyna??
    • Przez AleeX
      Witam,
      Mam problem z wycieraczką przednią w new holland t7 260, bezpieczniki, przekażnik itp wszystko sprawdzone i są dobre, a nie włącza się. Ktoś miał może taki sam problem? Czy to wina przełącznika przy kierownicy?
    • Przez pawelkx
      Witam, w New Hollandzie 7740 zaczęła mi się zapalać kontrolka i nie wiem od czego jest. Zapala się jak przy wysokich obrotach. Np. przy 1600 się zaświeci to gdy odpuszczę gaz a obroty się zmniejszają lampka gaśnie.
       

    • Przez mario989
      Mam problem z wyświetlaczem w New Holandzie tvt 155. Nie wyświetlają się żadne kontrolki w liczniku, oprócz tej od ładownia. Ciągnik normalnie odpala 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj