jaro330

wymiana dysz wirowych na płaskostrumieniowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaro330    5

witam chciałbym zaczerpnac porady na temat wymiany dysz wirowych na płaskostrumieniowe i moje pytanie czy wymiana dysz bardzo rozkalibruje opryskiwacz i czy trzeba ustawiac nowe cisnienie dodam ze pryskam na 1 wirowych a chce załozyc niebieskie 0.3.bo słyszałem ze wymiana dysz nie zmieni +/-róznicy cieczy roboczej ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Oczywiście ze trzeba będzie skalibrować opryskiwacz po wymianie , ale co za problem wyregulować ciśnienie? do płaskostrumieniowych potrzeba mniejszego ciśnienia i idzie mniej cieczy


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Ja pryskam 2,5 do 3 bar

 

 

Dysza standardowa RS-MM 110/03

 

Wydatek:

1,2 l/min przy ciśnieniu 3 bar

Krople: średnie.


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek    7

da radę wymienić same dysze bez zmiany całych króćców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Da radę i będzie rozpylać prawidłowo ale trochę kiepski pomysł.

Jak wymienić to już na korpusy z antykapaczem,fajna sprawa.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agronim    2

Kiedyś były dostępne filtry z zaworkami i też nie kapało. Gorsza sprawa z ustawieniem kąta strumienia dyszy do linii belki. Chociaż wystarczy żeby wachlarze nie stykały się ze sobą a w oprawach bagnetowych nie ma tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokorny    5

Jesli to komus pomoze to dodam ze najlatwiej ustawic przytrzymujac za dysze kluczem plaskim wzdluz lancy i dokrecic reka nakretke rospylacza. Kat rozpylania jest dobry a dysze w ten sposob mozna szybko i sprawnie wymienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Daaniel766
      Witam. Mam taki problem z opryskiwaczem, że ciecz z dysz pulsuje. Zawsze pryskalem na wolnych obrotach ciśnienie stałe i elegancko szlo. W tym roku mam taki problem, że widzę jak ciecz z dysz pulsuje również na wyższych obrotach, znikomo, lecz jednak pulsuje. Następnie zauważyłem jak wskazówka na manometrze faluje lekko i następne objawy to takie, że słychać jak pompa pracuje i po pewnym czasie jakby ta pompa się lekko zapowietrzala lub coś takiego, słychać inna jej prace. Ktoś pomoże co może być?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj