Skocz do zawartości

Zdjęcie

Proszę o jakąś radę - nie mogę zdjąć wałka wom

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Darek578

Darek578

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 29 kwiecień 2014 - 09:19

Proszę o jakąś radę - nie mogę zdjąć wałka wom Panowie spotkał mnie dziwny problem, chciałem wykosić trawę w sadzie i zamierzałem pożyczyć wałek od brony aktywnej do rozdrabniacza (bijaka) . Jakie zdziwienie kiedy nie mogłem go zdjąć. Sprawa wygląda tak wałek jest na bronie wciśnięty do samego końca aż za dużo, i ani drgnie. Jest taki grzybek który się wciska(zatrzask) ale on jest na pozycji wypchniętej czyli nie jest zatrzaśnięty. Brona nowa raz używana a tu problem:( Prawdopodobnie podczas zakładania wałka on wcale nie zatrzasnął się tylko był wsunięty.

Pomocy jakieś porady nie chce od razu wołać serwisu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Proszę o jakąś radę - nie mogę zdjąć wałka wom Dzisiaj, 07:03
  •  

#2 Share corrado

corrado

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2076 postów

Napisany 29 kwiecień 2014 - 09:27

Proszę o jakąś radę - nie mogę zdjąć wałka wom Czasem jest tak że wałek w środku jak by to określić nie dorobiony albo bardzo ścisły a w dodatku w którejś pozycji w połączeniu z ciągnikiem jest zbyt długi i się wepchnie i to że zabezpieczenie jest wypchnięte do góry jak sam mówisz może oznaczać że się po prostu ścięło. Sprawdzałeś czy wałek nie jest za długi w połączeniu z ciągnikiem?
Jeśli pomogłem nacisnij zieloną strzałkę :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Darek578

Darek578

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 88 postów

Napisany 29 kwiecień 2014 - 09:43

Proszę o jakąś radę - nie mogę zdjąć wałka wom Wałek był za długi, ale pierwsze co to go skróciłem. I było ok .Boje się że wyjście z przekładni brony może być pokrzywione ale czy to by było możliwe? On tylko nie był zatrzaśnięty i był wsunięty za daleko, za to zabezpieczenie które się wciska.

Po oględzinach dodam że przycisk na wałku jest wypchnięty a by założyć wałek musi być wciśniety więc coś nie tak z wałkiem albo frez na wyjściu z przekładni jest zryty ale obstawiam ze to wina wałka(oby).

Nie piszemy posta pod postem, używamy opcji "edytuj" razor275

Dodaj odpowiedź