Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis2010

wypożyczenie nowej prasy rolującej z ewentualnym wykupieniem ????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Kamis2010    5

Zastanawiam się czy jest możliwośc wypożyczenia nowej prasy rolującej ??? miałbym do zrobienia jakiś 1500 słomy i z 250 sianokiszonki ... teraz nie mam kasy bo spłacam ciągnik ale myśle o startowaniu w Młodym Rolniku ale jeśli sie uda to kasa będzie pewnie na początku przyszłego roku a w tym sezonie prasa by się już przydała .... macie jakies pomysły ??? wypożyczał ktos z Was prase ??? oczywiście odpłatnie ???jaką prase polecilibyście na takie ilości bel ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

sam sobie musze odpowiedziec :) otóż można i ja wypożyczyłem we wtorek przywoża nowiutka famarolke 1.8vd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a na jakich zasadach te wypożyczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamis2010    5

płace 10 tyś netto za sezon ale jeśli wykupie ją np na jesień to o te 10 tyś będzie kosztowała mniej :) wziołem famarolke 1,8 vd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez celeronik
      Zastanawiam się nad kupnem używanej prasy rolującej do mojego ursuska. Z kasą cienko, 12-14tys. zł, myślałem nad jakąś zachodnia zmiennokomorową riviere cassalis lub stałokomorową welgera. Prasy używana by była wyłącznie do słomy (no chyba, ze na usługach do siana), baloty chciałbym robić 120x120, a moze nawet i mniejsze jakby była zmiennokomorowa. Wiem że 3512 to nie ciągnik do prasy, no ale co zrobic.
    • Przez mtz82r96
      Szukam informacji na temat prasy claas rollant 34. Chciałbym poznać opinie osób, które miały styczność z tą prasą. Jakie jest zapotrzebowanie na moc? Jak wyglądają bele po tej prasie? Jak z awaryjnością i dostępem do części? Na co zwrócić szczególną uwagę przy kupnie?
    • Przez arion650
      Witam.Mam zamiar zakupić Prasoowijarkę Unia Master choć jeszcze nic o niej nie wiem i szukam informacji.Czy ktoś z was ma albo miał taką prasę jej cena jest bardzo atrakcyjna lecz może lepiej dołożyć i kupić jakąś zachodnią prasoowijarkę.Chciałbym usłyszeć wasze opinie na temat tej maszyny 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj