Skocz do zawartości

Agro - masz SN 300

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 26 kwiecień 2014 - 20:12

Agro - masz SN 300 Witam
Poproszę o opinię tego siewnika na pewno kilku użytkowników się znajdzie głównie chodzi mi o jakość przekładni czy wysiewa tyle nasion na polu jak w próbie kręconej pewnie jest podobna jak w SR 300 także proszę również o opinię posiadaczy tych siewników. Zdaję sobie sprawę, że szału nie ma co do jakości itp. nie jestem zwolennikiem takiego sprzętu i w ogóle nie oglądam polskich maszyn ale być może będzie trzeba kupić nowy siewnik i padnie na polski bo na 13 ha nie będę kupował poettingera nowego i proszę darujcie sobie komentarze typu na co mi taki siewnik na taki areał po drugie niech wypowiadają się użytkownicy którzy mają do czynienia oraz kontakt z ta firmą (chodzi tylko o siewniki o agragatach itp nie chce słyszeć) Koń pociągowy to ares 550 rx 95 KM turbo skrzynia 32/32 700 kg na przodzie, 8300 kg tuz, 5 ton wagi, szerokie gumy, także proszę go nie porownywać z lekkimi 100 KM typu nh td, kuboty case jx itp

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Agro - masz SN 300 Dzisiaj, 15:41
  •  

#2 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 21:19

Agro - masz SN 300 Ja mam SR 300 i nie mam problemu ze skrzynią przekładniową tj ilością z próby kręconej a z tym ile wysiewa podczas pracy chociaż czytałem na Af że zdarzają się przekłamania właśnie w tym SR 300 ale nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. Ja przy zmianie ustawienia pokręcę kilkanaście razy pierw żeby się wszystko ustawiło a później dopiero kręcę do próby.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 27 kwiecień 2014 - 00:21

Agro - masz SN 300 Masz może redlice talerzowe z kółkami kopiująco - ugniatającymi ??? wiesz jak to się sprawuje ? masz scieżki technologiczne ?
A w ogóle to kolega niedaleko mnie chyba.... okolice ch*jnic ? Człuchowa ? ja niedaleko Tucholi :D

Edytowany przez Frytek, 27 kwiecień 2014 - 00:25.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Xawier

Xawier

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 650 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 21:49

Agro - masz SN 300 Pod ch*jnicami, redlice zwykłe a ścieżki to sam sobie zamykam lejki bo mimo wszystko szkoda mi około 2000zł na taki bajer, jak chętny to zapraszam do mnie, napisz na priv to adres podam

#5 Share loldek37

loldek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 05 styczeń 2015 - 22:35

Agro - masz SN 300

A ja posiadam sn 300 zakupiłem go w marcu 2014 próba kręcona do tabeli różnica ok 20kg szału nie ma ,plusy duża skrzynia zasypowa ,wysiew talerzowy z kółkami dogniatającymi minusy jakość wykonania ,wejście z boku , tylko 24 sekcje wysiewające no cóż ale agregat siewny wart swojej ceny  u mnie chodzi z proximą power 110 z turem bo bez tura przód za lekki

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Ziel

Ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 994 postów

Napisany 23 sierpień 2015 - 09:33

Agro - masz SN 300

ODkopie ale co ma tabela do dokłądności siewu? W tabeli podane są tylko orientacyjne normy wysiewu na danym "przełożeniu" po to sie robi próbę kręconą.

Ja posiadam sr300 i po zasiewach 19ha poplonów z gorczycy (17kg/ha) pomylił sie o 4kg względem całego areału więc jest ok.

Dodaj odpowiedź