wiktor27

Wyrzuca olej wlewem

Polecane posty

wiktor27    1

cos się stało gdyż olej od jakiegoś czasu wywala przez wydech odziwo oleju zabardzo nie ubywa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiktor27    1

to będzie olej jak na gorący kolektor wydmucha to zadyma jak na baletach,ale jaśli to pierścienie to czas na remont :rolleyes: niedługo sianokosy sprawny mósi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7843

Koledzy ma małe pytanko odnośnie c 330 a mianowicie dziś odpaliłem ciągnik i rzygnął olejem w kolektor wydechowy a później było ok a dodam że w sylwestra był odpalany i było ok a dziś taka niespodzianka.W zeszłą zimę była robiona głowica i włożone nowe komplety naprawcze Mahle?co to może  być za przyczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Może po prostu zimny? Ja bym od razu nie panikował nie wiadomo jak, tak się zdarza i nie ma się czym niepokoić po jednym razie który następnie po chwili ustępuje.  


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7843

kolego ja nie panikuje tylko się po prostu zapytałem.jeżeli się to będzie powtarzać to wtedy będę myślał ale niepowiemnieraz jest tak że z wolniejszych obrotów gwałtownie wciśnie się pedał gazu w podłogę to pujdzie taki szary dymek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roki212    1817

Bo nie ma co pisać że są złe, jak by ktoś tych zestawów ze sto wstawił i z dziesięć było wadliwych wtedy można gdybać, a tak jak komuś jeden się trafił bo sobie zakładał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stempos1980    7843

koledzy nie można odrazu skreślać firmy po malej wpadce.jeżeli będzie się powtarzać pierścienie mogą zawszeać wypluwanie oleju to będę myślał intesywniej.najprościej odkręcić kolektor to od razu będzie widać która dziura jest nie taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PolandOnion
      Mam do wymiany chłodnice, nowa to koszt 500 zł a opinie mają takie że po roku czy dwóch i tak będzie dziurawa. Orginal Ursus niby lepsza ale tam już 1000 PLN. Montował ktoś chłodne z jakiegoś samochodu/busa ? Tam nie ma problemu że po roku padnie a i cena niższa. Z czego może pasować ?
    • Przez Deutz537
      Witam
      Co sądzicie o tej panewce z silnika c360?


    • Przez v11
      Ma ktoś doświadczenie w wymianie pompy CR -jak ustawić synchronizację pompy w stosunku do momentu  wtrysku  wtryskiwaczy  -pompa dwusekcyjna silnik sisu 6 cylindrów brak a raczej brak chęci zdejmowania pokrywy rozrządu bo to demontaż całego przodu nie ma dojścia do koła zamachowego   
    • Przez MarianT
      Witajcie potrzebuję pilnie głowicę do silnika TOYOSHA 3S200  lub MF 1040. może być do regeneracji. Potrzebuję ją do ciągnika Hinomoto E384 . Moja pękła i nie da się ją pospawać.. Gdyby ktoś taką posiadał to proszę o kontakt pod. tel. 604457046. W oczekiwaniu na wiadomość pozdrawiam Marian
    • Przez jasiekt
      mam c-330 po kapitalnym remoncie silnika już 2 lata chodzi jak zegarek (dobrze dotarta) jednak od jakiegoś czasu mam problem z zaworami ,słychać głośny klekot ,wyregulowałewm - pomogło ale klekotu nie słychać gdy silnik jest dobrze rozgrzany (jak słabo to nadal słychać)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj