Skocz do zawartości

Zdjęcie

case 1056xl przedni napęd

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 15:11

case 1056xl przedni napęd witam, o tusz pojawił się problem, przy agregatowaniu zerwało mi frez ale nie na wałku przekazu mocy od przystawki skrzyni ani przy przednim napędzie jak i łączniku wałek długi zakończony frezami łączy się on za pomocą nie krzyżaków a tulejkami zaciskowymi z frezem w środku , i w nim zrywa mi frezy, po około zaoraniu 10 ha zrywa mi ciągle w tym samym miejscu nie na wałkach a w tej tulei , kosztuje ona ponad 300 zł dwa razy wymieniałem i dalej zrywa, ciągle w miejscu łączenia wałka długiego z wałkiem wychodzącym z przedniego napędu, przodek chodzi nic nie szarpie, płynnie, czy ktoś pomoże?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case 1056xl przedni napęd Dzisiaj, 15:50
  •  

#2 Share danielj001

danielj001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 22:13

case 1056xl przedni napęd może nie masz zgrania przedniego napędu z tylnym ??nowe tulejki mogą byś kiepskiej jakości i zrywa. druga sprawa to czy oś nie ma luzu na wsworzniu głownym to też moze być przyczyną.|Pozdrawiam

#3 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 26 kwiecień 2014 - 12:10

case 1056xl przedni napęd

może nie masz zgrania przedniego napędu z tylnym ??nowe tulejki mogą byś kiepskiej jakości i zrywa. druga sprawa to czy oś nie ma luzu na wsworzniu głownym to też moze być przyczyną.|Pozdrawiam

koła opony są oryginalne przód jak i tył mają podobnie wytarte, więc zgranie raczej jest ok, a zwłaszcza że zrywa na polu na pulchnej ziemi nawet jak by się nie zgrywał to by się raczej nie powinno tak szybko zrywać, tulejki nie mogą mieć luzu one są zaciskowe z dwiema śrubami skręca się je frezy są dociśnięte, też podejrzewałem że nowe robią ze słabego nieutwardzonego materiału ale zrobiłem eksperyment i przełożyłem starą z łącznika przystawki na przód a nową na tamto miejsce, i co i zrywa nieważne co by się nie dało i ciągle w tym samym miejscu, najgorzej jak coś się dzieje i nie wiadomo co jest przyczyną, w ostateczności podejrzewam choć wątpliwe po jest luz na przednich kołach, tzn jak pokręcę wałkiem wychodzącym z przedniego napędu to zanim przodek się ruszy to trochę z 1 cm muszę pokręcić wałkiem, tylko co wtedy, krzyżak kupie z frezem wchodzącym w koło, ale co jak luz będzie wybite naw kole, to i całe szajby będę musiał + krzyżaki

#4 Share danielj001

danielj001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 27 kwiecień 2014 - 11:36

case 1056xl przedni napęd bardziej szukał bym prężeń wał przedni wałek atakujący

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
case 1056xl przedni napęd Dzisiaj, 15:50
  •  

#5 Share suzuki18l

suzuki18l

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 11 grudzień 2014 - 13:19