Skocz do zawartości

Zdjęcie

JOHN DEERE 2850

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KamilPaszko

KamilPaszko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 19:14

JOHN DEERE 2850 Witam mam problem z wyciągnięciem przedniej maski tam gdzie jest znaczek JD informuje że mam ładowacz

Edytowany przez KamilPaszko, 24 kwiecień 2014 - 19:14.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
JOHN DEERE 2850 Dzisiaj, 01:09
  •  

#2 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 24 kwiecień 2014 - 19:45

JOHN DEERE 2850 tobie chodzi o tą część co jest przymocowana do ciągnika?
Jeśli chodzi ci o tą to aby ją wyjąć musisz wyjąć zbiornik paliwa, ale aby go wyjąć trzeba spuścić płyn chłodzący potem wyjąć chłodnicę, następnie odłączyć rury od filtra powietrza i wyjąć całą obudowę filtra. potem odłączasz węże od tego baniaka co jest nad pompą hydrauliczną, potem odkręcasz taką blachę co jest przykręcony ten baniak(4 śruby, po 2 na stronę) wyjmujesz ten baniak, potem spuszczasz paliwo odłączasz przewody paliwowe(jeśli masz 2 zbiorniki to musisz odpiąć jeszcze tą rurę łączącą zbiorniki) następnie odginasz delikatnie blachy co były przykręcone do tego baniak, i powinien wyjść zbiornik paliwa. Następnie twoim oczom ukażą się śruby trzymające atrapę maski(podajże 12śrób na klucz 19) odkręcasz te śruby, odłączasz elektrykę i atrapę masz zdemontowaną.

To jest tak co z grusza opisane i jest jeszcze kilka rzeczy do odkręcenia dodatkowych
Jeśli chcesz zdiąć maskę to wystarczy odkręcić teleskop i maskę podnieść wysoko do góry a ona sam wyskoczy z zawiasów
PS: po co chcesz odkręcać atrapę maski?
KPK Kumurun Team

#3 Share KamilPaszko

KamilPaszko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 09:25

JOHN DEERE 2850 tamta dolna blacha tam gdzie jest znaczek john deere tnx to mam teraz dużo roboty

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share KamilPaszko

KamilPaszko

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 12:46

JOHN DEERE 2850 bo chcem pomalować JD tnx jeszcze raz i ile tam śrub jest

#5 Share johenek

johenek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 25 kwiecień 2014 - 20:38

JOHN DEERE 2850 po pierwsze nie pisz postu pod postem bo dostaniesz ostrzeżenie :)

Nie pamiętam dokładnie na ilu się trzyma ta atrapa, bo ja to robiłem zimą i już zapomniałem. Chyba jest ich 12 śrub na klucz 19.
Przy okazji wypłukaj zbiornik paliwa jak już będziesz miał wyjęty :)
KPK Kumurun Team

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share szerszen16

szerszen16

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 23 listopad 2015 - 17:11

JOHN DEERE 2850 Witam. Mam w kupnie john deere 2850, chcialbym sie dowiedziec i uzyskac kilka podpowiedzi na co zwracac uwage przy oględzinach. Jelonek ktorrego ogladalem rocznik 91 tur z osprzetem lycha krokodyl. Pozdrawiam.