Skocz do zawartości

Zdjęcie

EUROWYBORY 2014

303 odpowiedzi na ten temat

#141 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 18 maj 2014 - 20:41

EUROWYBORY 2014 A w Polsce jak zachorujesz na poważną chorobę to nie masz tych lat w plecy? To w Polsce inaczej się choruje na raka jak w Wielkiej Brytanii, jakoś lżej się to przechodzi? Normalnie nie rozumiem Ciebie człowieku.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
EUROWYBORY 2014 Dzisiaj, 09:36
  •  

#142 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 18 maj 2014 - 20:46

EUROWYBORY 2014 W 2017 roku deficyt w ZUS i KRUS ma przekroczyć 100 mld złotych. Nie ma żadnej gwarancji czy za 10 lat w ogóle będą wypłacane emerytury, wtedy młodzi i starsi zostaną z gołą du*ą na lodzie.

W Polsce są sytuacje gdzie ludzie zdrowi są poddawani leczeniu przeciwnowotworowym, także u nas może to trochę inaczej wyglądać.

Przecież jeżeli pracuje się w Anglii legalnie i opłaca się składki ubezpieczenia zdrowotnego w tamtejszym funduszu, to tam też leczą bezpłatnie każdą chorobę. No chyba że się jeździ na europejską kartę ubezpieczenie zdrowotnego to w poważniejszych przypadkach odsyłają do Polski.

http://wmeritum.pl/p...bilion-zlotych/

I niech żadne lewackie ścierwa nie mówią ze jest dobrze, bo jest zupełnie inaczej.

Edytowany przez zenekc330, 18 maj 2014 - 21:18.

#143 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1451 postów

Napisany 18 maj 2014 - 22:21

EUROWYBORY 2014 a co to ma wspolnego z euro-wyborami, przeciez kompetencje euro-parlamentu sa zupelnie inne, popelniacie podobny blad jak wiekszosc kandydatow ktorym pachna euro-srebrniki, a nie maja zielonego pojecia o pracy euro-parlamentu,zakresie jego kompetencji,procedurach, podziale wladzy itp. pada deszcz wiec mialem czas obejrzec kilka debat przed wyborami-wiekszosc kandydatow plecie bzdury, ogolnie sluszne komunaly i daje obietnice ktorych jako euro-poslowie nie maja zadnych szans spelnic-tym bardziej ze budzet unii jest juz ustalony do 20 roku a kompetencje brukseli scisle okreslone.
system emerytalny sie zawali najpozniej w 22 roku i to jest prawdziwy problem a nie wybory na malo wazne fotele.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#144 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo

Napisany 19 maj 2014 - 10:44

EUROWYBORY 2014 widać ważne skoro takie parcie , plotą bo im chodzi tylko o stanowisko i koryto unijne - a to jest hojne....taki Korwin pluje i plecie co się da aby tam się dostać do tej kliki złodziejów , bo tam będzie mu dobrze ... oczywiście wszystkie te brednie co opowiada nijak mają się do rzeczywistości , ale co tam wolno mu :D :D :D

#145 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 19 maj 2014 - 14:25

EUROWYBORY 2014 kozulek2, nie rozumiesz jeszcze wielu rzeczy w zyciu. Korwin w wiekszosci rzeczy ma racje a jesli nie rozumiesz toku logicznego myslenia tzn. ze albo jestes zaslepiony lewicowa propaganda albo po prostu jestes zbyt malo kompetentny zeby to zrozumiec. Zeby moje slowa nie byly puste to podaj jakas teze ktora glosi Korwin z ktora sie nie zgadzasz a wyjasnie ci ja argumentami i udowodnie kolego, pozdrawiam

#146 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2014 - 14:37

EUROWYBORY 2014 @marluk, może mi wytłumaczysz co szukać chce w europarlamencie człowiek, który brzydzi się już samym słowem demokracja i określa się jako eurosceptyk? Co go tam tak bardzo przyciąga.
Trochę latek mam, różne partie i różnych liderów pamiętam, ale równie oryginalnego człowieka to ciężko znaleźć na arenie politycznej.

#147 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 19 maj 2014 - 14:43

EUROWYBORY 2014 może jeszcze wyjaśnisz nam przy okazji z czego żyje ten cały Korwin ? .... co on w życiu takiego zrobił albo osiągnął ? co do jego toku logicznego myślenia, to nie dawno taki żyd jak Kraśko go obnażył :D :D :D wsadzi wszystkich złodziei a że nie wie kogo, to nikogo nie wsadzi -ot wielka mi filozofia kosmity

Edytowany przez kozulek2, 19 maj 2014 - 14:46.

#148 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2014 - 17:25

EUROWYBORY 2014 @ KRISTOFORn tu masz odpowiedz

http://polska.newswe...y,285528,1.html

Z czego Korwin żyje? Z publicystki. @kozulek wrzuć na forum wpłaty i wypłaty z poprzedniego roku z Twojego konta bankowego, też chce zobaczyć z czego Ty żyjesz.
Co osiągnął w życiu? Ma sześcioro dzieci. Czemu tak mało osiągnął w polityce? Bo ludzie uwierzyli że będzie im dobrze, i to co mówił Korwin w latach 90 było abstrakcją, a teraz jest rzeczywistością.

Edytowany przez zenekc330, 19 maj 2014 - 17:35.

#149 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2014 - 18:26

EUROWYBORY 2014 No to pcha się tam dla takich płytkich powódek, może ktoś w tym kontekście powie teraz o jego mądrości czy działaniu dla wspólnego dobra . Moim zdaniem próżno tu tego szukać.

#150 Share Tomek90wlkp

Tomek90wlkp

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 59 postów
  • Zainteresowania:Historia, militaria, rolnictwo, motoryzacja.

Napisany 19 maj 2014 - 18:52

EUROWYBORY 2014 KRISTOFORn, Korwin zaznaczył, że pcha się do Europarlamentu po kasę. Powiesz, że pazerny z niego człowiek. No cóż, to z czego on żyje niestety nie wystarcza na głoszenie swoich postulatów w środkach masowego przekazu, szczególnie w telewizji w czasie, w którym jest najwięcej oglądających. Co on miał zrobić dla wspólnego dobra jak nie można go oglądać w telewizji, czyli w przekazie, który najbardziej trafia do ludzi. Jak chciał w pierwszej kadencji Parlamentu zrobić lustrację wszystkich czerwonych komuchów to w nocy obalili Rząd Olszewskiego, bo się o własne tyłki zaczęli bać. Nie myśl i dalej głosuj na polityczny beton PO-PiS-SLD i PSL, a obudzisz się za kilkanaście lat z ręką w nocniku. Zauważ, że najlepszy czas antenowy mają partie z Parlamentu, bo czerpią subwencje na partie polityczne z podatków, które płacimy. Mają za nasze pieniądze zorganizowaną kampanię wyborczą. Jak Korwin ma do nich startować w sondażach, a spoty wyborcze w telewizji Kongres Nowej Prawicy pokazuje za własne pieniądze, bo z podatków nie mogą, bo nie są w Parlamencie. Widzisz propagandę czy dalej Ci tłumaczyć?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#151 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2014 - 19:08

EUROWYBORY 2014 To czego on nienawidzi to demokracja, nie raz o tym mówił, teraz chce aby było o nim głośno i nie z powodu planów na przyszłość wyborców czy kraju który niby chce reprezentować, robi to dla siebie i swojego JA. Czy ma realne możliwości na odebranie jakiejkolwiek roli na arenie politycznej w obecnych czasach?
Nie patrz na niego w kontekście obecnie rządzących, bo wszyscy mają ręce powiązane, trwa targ haseł wyborczych i wewnętrznych ustaleń i do ustępstw, u nikt złudzeń nie ma, ale próba trolowania to chyba najmniej rozsądne co może tam robić, w każdym bądź razie nie przyniesie nic dobrego dla ludzi czy polski.
To jest taki czas gdy trzeba już wybierać między złym i gorszym, a tych lepszych nie ma.

Edit.Jak chce rozliczać to niech to robi w kraju, a tam to jest grono wybranych, co reprezentują mieszkańców krajów by wspólnie tworzyć tzw. przyszłość.

Edytowany przez KRISTOFORn, 19 maj 2014 - 19:12.

#152 Share kabus55

kabus55

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 19 maj 2014 - 20:03

EUROWYBORY 2014

kozulek2, nie rozumiesz jeszcze wielu rzeczy w zyciu. Korwin w wiekszosci rzeczy ma racje a jesli nie rozumiesz toku logicznego myslenia tzn. ze albo jestes zaslepiony lewicowa propaganda albo po prostu jestes zbyt malo kompetentny zeby to zrozumiec. Zeby moje slowa nie byly puste to podaj jakas teze ktora glosi Korwin z ktora sie nie zgadzasz a wyjasnie ci ja argumentami i udowodnie kolego, pozdrawiam

To wyjaśnij mi np. jego postulat dotyczący prywatyzacji wszystkiego prócz policji, wojska i wymiaru sprawiedliwości. Przecież taki twór nie funkcjonuje w żadnym kraju. Ostatnio był opisany w jakiejś gazecie przykład kombinatu rolnego w Kietrzu, który świetnie funkcjonuje pomimo tego, że należy do skarbu państwa, są jeszcze inne przykłady, to że państwowy to nie znaczy, że gorszy, przynajmniej kasa nie jedynym celem działania. Korwin jak twierdzi jest za jak największym importem towarów do Polski. W ten sposób odwraca on do góry nogami całą teorię ekonomii. Przecież każdy kraj dąży do tego by mieć jak największy eksport i jak najmniejszy import, dzięki temu praca zostaje w kraju, za sprzedane towary otrzymujemy dewizy, napędza się wzrost gospodarczy, towary chociaż droższe to i tak bardziej dostępne dla ludzi, a gdy był duży import to niekoniecznie towary muszą być tańsze, ale ludzie nie mają pracy i tak nie stać ich na nic. W Polsce wolny rynek a w innych państwach interwencjonizm i pomoc państwa, to jakie szanse mieli by polscy przedsiębiorcy z zagranicznymi, żeby to się sprawdziło to taki system musiałby obowiązywać na całym świecie. Wytłumacz mi także to co już zostało napisane, a mianowicie, Korwin jest przeciwnikiem demokracji, bo jego zdaniem jak to może być by dwóch meneli spod sklepu miało dwa głosy a jakiś profesor tylko jeden, a czy to profesor to już zawsze musi mieć racje i wybiera tylo to co dobre, a inni zawsze się mylą i gdy Korwin już wygra wybory to koniec demokracji, koniec z wyborami, bo on uważa że system, któy on proponuje jest na 100% najlepszy z możliwych i kolejne wybory będą już niepotrzebne (WTF?). Mógłbym jeszcze dać kilka przykładów, ale post stałby się zbyt długi. Zeby nie było to nigdy nie głosowałem na lewicei nie mam zamiaru, swoje poglądy określiłbym jako centro-prawicowe. Jestem za mniejszą ingerencją państwa w gospodarkę, mniejszymi podatkami, ale wszystko w granicach rozsądku, jestem za demokracją bezpośrednią na wzór Szwajcarii, tzn. więcej decyzji podejmują obywatele poprzez referenda. Co do UE to mam mieszane uczucia, ale trochę zgadzam się z poglądami JKM.

#153 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 19 maj 2014 - 20:13

EUROWYBORY 2014

@ KRISTOFORn tu masz odpowiedz

http://polska.newswe...y,285528,1.html

Z czego Korwin żyje? Z publicystki. @kozulek wrzuć na forum wpłaty i wypłaty z poprzedniego roku z Twojego konta bankowego, też chce zobaczyć z czego Ty żyjesz.

czy ja kandyduje gdziekolwiek ? jestem osobą publiczną ? NIE
żyje z ziemi człowieku , nie wpadłeś na to?

#154 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2014 - 20:29

EUROWYBORY 2014 Równie dobrze możesz być agentem, bo skąd mam pewność ze nie kłamiesz ze żyjesz z ziemi a nie z pieniedzy niemieckiej ambasady. Oczywiście nie bierz tego pytania jak i odpowiedzi na serio bo to był żart. Kazdy polityk może powiedzieć ze żyje z publicystki, diety poselskiej, a w rzeczywistości mogą to byś jakieś lewe dochody ale to tego nikt się nie przyzna, także moim zdaniem takie pytania za co kto żyje są bezsensowne.

Edytowany przez zenekc330, 19 maj 2014 - 20:31.

#155 Share marluk

marluk

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 868 postów

Napisany 19 maj 2014 - 20:32

EUROWYBORY 2014

To wyjaśnij mi np. jego postulat dotyczący prywatyzacji wszystkiego prócz policji, wojska i wymiaru sprawiedliwości. Przecież taki twór nie funkcjonuje w żadnym kraju. Ostatnio był opisany w jakiejś gazecie przykład kombinatu rolnego w Kietrzu, który świetnie funkcjonuje pomimo tego, że należy do skarbu państwa, są jeszcze inne przykłady, to że państwowy to nie znaczy, że gorszy, przynajmniej kasa nie jedynym celem działania. Korwin jak twierdzi jest za jak największym importem towarów do Polski. W ten sposób odwraca on do góry nogami całą teorię ekonomii. Przecież każdy kraj dąży do tego by mieć jak największy eksport i jak najmniejszy import, dzięki temu praca zostaje w kraju, za sprzedane towary otrzymujemy dewizy, napędza się wzrost gospodarczy, towary chociaż droższe to i tak bardziej dostępne dla ludzi, a gdy był duży import to niekoniecznie towary muszą być tańsze, ale ludzie nie mają pracy i tak nie stać ich na nic. W Polsce wolny rynek a w innych państwach interwencjonizm i pomoc państwa, to jakie szanse mieli by polscy przedsiębiorcy z zagranicznymi, żeby to się sprawdziło to taki system musiałby obowiązywać na całym świecie. Wytłumacz mi także to co już zostało napisane, a mianowicie, Korwin jest przeciwnikiem demokracji, bo jego zdaniem jak to może być by dwóch meneli spod sklepu miało dwa głosy a jakiś profesor tylko jeden, a czy to profesor to już zawsze musi mieć racje i wybiera tylo to co dobre, a inni zawsze się mylą i gdy Korwin już wygra wybory to koniec demokracji, koniec z wyborami, bo on uważa że system, któy on proponuje jest na 100% najlepszy z możliwych i kolejne wybory będą już niepotrzebne (WTF?). Mógłbym jeszcze dać kilka przykładów, ale post stałby się zbyt długi. Zeby nie było to nigdy nie głosowałem na lewicei nie mam zamiaru, swoje poglądy określiłbym jako centro-prawicowe. Jestem za mniejszą ingerencją państwa w gospodarkę, mniejszymi podatkami, ale wszystko w granicach rozsądku, jestem za demokracją bezpośrednią na wzór Szwajcarii, tzn. więcej decyzji podejmują obywatele poprzez referenda. Co do UE to mam mieszane uczucia, ale trochę zgadzam się z poglądami JKM.

wysle ci na priv wiadomosc dzis wieczorem, teraz nie moge bo nie mam czasu chwilowo a to sporo pisania.

#156 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 19 maj 2014 - 20:46

EUROWYBORY 2014

Równie dobrze możesz być agentem, bo skąd mam pewność ze nie kłamiesz ze żyjesz z ziemi a nie z pieniedzy niemieckiej ambasady. Oczywiście nie bierz tego pytania jak i odpowiedzi na serio bo to był żart. Kazdy polityk może powiedzieć ze żyje z publicystki, diety poselskiej, a w rzeczywistości mogą to byś jakieś lewe dochody ale to tego nikt się nie przyzna, także moim zdaniem takie pytania za co kto żyje są bezsensowne.

bezsensowna i pokrętna to jest ta odpowiedz ... to jest własnie hipokryzja bo niby dlaczego jest bezsensowne, skoro on niby jedyny co nie kradnie ?
wszyscy w koło to złodzieje to kim jest pan Korwin ? zwykłym nierobem ? dlaczego pcha się do tej bandy złodziei ?

Edytowany przez kozulek2, 19 maj 2014 - 20:47.

#157 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2014 - 21:05

EUROWYBORY 2014 Skąd ja ma wiedzieć kim jest Janusz Korwin Mikke, mogę tylko gdybać, co jeśli Korwin okaże się takim samym złodziejem jak reszta, albo i większym, po prostu dołączę do grona oszukanych, co za różnica czy kradnie ten czy tamten. Ale jest druga możliwość ze może się coś zmieni na lepsze, jedni w to wierzą drudzy nie, ja uwierzyłem może z racji młodego wieku i niedoświadczenia. Z biegiem czasu zobaczę czy zrobiłem słusznie czy też popełniłem błąd.

Edytowany przez zenekc330, 19 maj 2014 - 21:06.

#158 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 19 maj 2014 - 21:09

EUROWYBORY 2014 jak można wieżyc w te bzdury?
''jego zdaniem kobiety nie powinny mieć praw wyborczych, bo ich polityka nie interesuje? a tu same kobiety z jego rodziny na kandydatki do PE. Hipokryta pełna gębą! ''

Edytowany przez kozulek2, 19 maj 2014 - 21:10.

#159 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 19 maj 2014 - 21:13

EUROWYBORY 2014 Jego zdaniem nikt nie powinien mieć praw wyborczych, bo jest monarchistą. Czy kobiety powinny mieć prawa wyborcze czy nie to jest sprawa podrzędna, są ważniejsze. Chociaz zdaniem Korwina kobiety mogą biernie brać udział w wyborach.

Edytowany przez zenekc330, 19 maj 2014 - 21:21.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#160 Share kozulek2

kozulek2

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1532 postów

Napisany 19 maj 2014 - 21:29

EUROWYBORY 2014 podrzędna powiadasz ? kogo tak naprawdę obchodzi zdanie Korwina ? garstka skołowanych młodych ludzi , którym łatwo kit wciskać bo naiwni ?