Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotorek    3

Witam. Ja bedę brał te dane pod uwagę przy głosowaniu:

 

"Ubój rytualny zakazany. Za było 222 posłów, przeciw 178, wstrzymało się dziewięciu. Przeciwko była większość klubu PO, cały klub PSL i większość klubu Solidarnej Polski. Za zakazem był prawie cały PiS, większość klubu SLD i cały Ruch Palikota."

 

trzeba się odwdzięczyć politykom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

Jak można ufać PSLowi chociażby po tym jak uwikłany w afery były minister wrócił na stanowisko?

Bronili lasy? Lasy są tak obronione, ze będą teraz płacić daniny - a jak zabraknie kasy przy jakiś klęskach - to co będzie trzeba zrobić? Sprzedać!

 

PSL jako jedyna z partii mająca 120% zdolności koalicyjnych - wg mnie nie dna o nikogo prócz o siebie, swoich działaczy i ich rodziny wraz ze znajomymi.

Oczywiście chodzi o państwowe koryto.

 

O zakład idę, że każdy zna takie przykłady siatki powiązań o których piszę w swojej okolicy.

 

Na Ukrainę nie pojechali i co mamy? Ukraina nie bierze od nas części produktów rolnych. To jest skandal.

Ruscy też nie biorą - biorą za to od innych krajów z UE.

 

Głośno było o wieprzowinie.

Jak to jest, że naszą dobrą sprzedajemy za granicę, a my bierzemy z zachodu sztucznie hodowaną?

Jak to jest z cukrem?

 

Wg mnie to jest jedna wielka kpina i taka partia winna być zdelegalizowana.

 

Wracając jeszcze do Korwina - chyba nie ma co się spierać o słuszność jego poglądów - robi szum, nazywa wszystkich po imieniu że do PE idzie się dla kasy - a zapytany po co on chce tam iść odpowiada - że skoro inni łykają hajs to on też chce.

Na listach w ostatnich dniach nawet pojawiła się chyba jego najbliższa rodzina, jak się bawić to na całego.

 

Ja mam wielkie rozterki co do wyborów, gdzie, co i na kogo.

Staram się jakoś trzeźwo ocenić sytuację, nabrałem się na PO-PSL.

To co oni wyprawiają to przechodzi ludzie pojęcie, a jeszcze bardziej zaćmienie umysłowe ludzi, którzy wszystko pozwalają zamiatać im pod dywan.


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qatro44    3

Tytuł przedstawienia: WYBORY.

Udział biorą: szpak-PIS i bocian-PO oraz chór-PSL,SLD i inni.

akcja; Proszę Państwa,oto stała się rzecz niesłychana,

szpak dziobie bociana!

Ale zaraz będzie zmiana

i szpak będzie dziobany przez bociana.

A co dalej?

Potem będą jeszcze dwie zmiany

i znów szpak będzie dziobany...

chór; Hej,kochani ,nie dziobajcie sami

podzielcie się z nami!

 

itd.itd..

koniec.

 

...jak długo jeszcze tak będzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i ty uważasz się za inteligentnego , mało tego twierdzisz że kobiety są mniej inteligentne ?

gdzie ja tu piszę że w Polsce jest darmowa służba zdrowia ? pisze chyba wyraźnie na twoją prośbę co za dyrdymały głosi Korwin ...masz problem z głową czy jak ?

 

Szanowny Kolego, proszę pisać w sposób jednoznacznie zrozumiały i nie kłamać.

Jeżeli sugerujesz, że Korwin postuluje zlikwidowanie "darmowej służby zdrowia" to zwyczajnie kłamiesz, bo Korwin nigdy państwową służbę zdrowia nie nazwałby "darmową".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

janusz korwin dobrze gada ze unia to zlo a kiedy sa te wybory konkrety termin ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Korwin Mikke dobrze gada, tylko od kiedy jest za rolnikami? Co dla nich zrobił? Dołączał się do strajków? W niedzielę była debata w TVP to ich kandydat nie miał zielonego pojęcia o rolnictiwe, nawet Olejniczak z SLD go skompromitował. Proponuję czytać programy, a nie iść glosować tak jak na Palikota i potem się oczy otwierają, że to desperat, który wcale nie jest po naszej stronie.

Ja popieram Solidarną Polskę. Mają w programie dużo miejsca poświęconego dla rolnictwa. Wielu kandydatów z ich list to rolnicy. A chyba nie wierzycie, że ktoś kto nie jest rolnikiem, będzie się po wyborach o Was martwił?

Z tego co pamiętam to na strajkach m.in. w Bydgoszczy jedyna partia, która nas wspierała to Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry, innych nie było niestety. No teraz to wiadome, że by się przyłączyli pewnie :D bo kampania trwa, ale wtedy tylko oni nas wspierali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Obecne dopłaty bezpośrednie nawet nie pokrywają kosztów produkcji, wystarczy zsumować koszty ŚOR, nawozów, paliwa i już brakuje, a gdzie reszta? Załóżmy ze SP wywalczy równe dopłaty, ale co z tego, jak unia nie zabierze Niemcom czy Francuzom, tylko nam, może nie bezpośrednio rolnikom, ale przedsiębiorcom, albo poprzez podwyższenie jakiegoś podatku.

 

Wielu pewnie mnie tu zjedzie równo za to co napisze, ale zaryzykuje stwierdzeniem, że rolnikom dopłaty i dofinansowania nie są wcale potrzebne, wystarczą stałe i godne ceny skupu produktów rolnych i obniżenie kosztów produkcji poprzez obniżenie podatków.

 

Czy rolnicy potrzebują specjalnej troski od rządów aby godnie żyć, chyba nie. Potrzebny jest wolny rynek, a nie gospodarka centralnie sterowana, gdzie unia steruje każdą toną wieprzowiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90wlkp    18

Zgoda z przedmówcą, wolałbym nie mieć dopłat a mieć wolnorynkowe warunki rozwoju zamiast tej niebieskiej komuny. Co do stwierdzenia kolegi Darekpol to sądzę, że nie ma tu nic do rzeczy czy Korwin-Mikke jest za rolnikami czy też nie. Za to można śmiało powiedzieć, że chce on ukrócić panowanie bandy z Parlamentu i wspiera wolny rynek, a wolny rynek to tak ważne zagadnienie dla nas jak możliwość dokonywania uboju rytualnego, bo wolny rynek wspiera to, na co jest zbyt. Ubój zaduszono, bo było silne lobby zagraniczne i zabieraliśmy im dużą część zysku, a tak wzięli to, na co polski przemysł mięsny pracował przez lata. Mój głos idzie na KNP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darekpol    13

Za jakiś czas okaże się, że korwin Mikke chce wszystkich rolników do ZUS i też nie będzie miało znaczenia, czy jest za rolnikami czy nie?

Szukam jego program i nie moge znależc. Niestety on mnie nie przekonuje, dużo krzyku o sprawy w których i tak nie wiele zmieni. Palikot też tak krzyczał, a potem się okazało, że chce krzyże zdejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

po prostu wie ze jest grono ludzi nie zadowolonych z UE i próbuje ugrać dla siebie kilka procent poparcia,a po wyborach zapomni o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90wlkp    18

Kolego Darekpol,

jak Korwin ma przenieść rolników do ZUSu jak on chce takie instytucje jak ZUS i KRUS zlikwidować? Im szybciej ludzie zrozumieją, że organizowanie przez urzędników takich zagadnień życia człowieka jak np gospodarka czy opieka zdrowotna - prowadzi do podwyższania kosztów życia, tym lepiej. Jak boli Ciebie ząb to robisz refundowaną plombę byle jaką czy dopłacasz do lepszej żeby był trwalszy skutek? Taką właśnie mamy darmową służbę zdrowia, jak chcesz dobrze mieć zrobione to tak musisz zapłacić. Ot Wasze darmowe państwo. Przymus płacenia na państwowe ubezpieczenia to brak demokracji, gdybyś uzbierał to nawet do skarpety to miałbyś pewność, że masz te pieniądze, nie wspomnę, że można się prywatnie ubezpieczyć. Znajomy otrzymał pismo z ZUSu, w którym poinformowano go, że ma 500 000 zł kapitału, kończy 65 lat, idzie na emeryturę, niech dostanie 1000 zł to jest 12 000 zł na rok, 10 lat pobierania to dopiero 120 000 zł, a nie wiadomo jak długo się dożyje, a dziedziczenie kapitału nie jest w przypadku ZUSu i KRUSu możliwe. Czy nie utrzymujemy w ten sposób armii urzędników państwowych? Pora się obudzić i przejrzeć na oczy. Partie z Parlamentu robią sobie dobrze a nie Polakom, płacimy za ich durne pomysły, a nie potrafimy zaprotestować, dając sobą manipulować i dając sobie wmawiać, że obecnych podatków nie da się obniżyć, bo trzeba Polakom zapewnić wysoką jakość usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams452    13

W całej Europie widać że do głosu zaczynają dochodzić ugrupowanie unio - sceptyczne. W obecnej kadencji parlamentu jest 20 unio - sceptyków, a w przyszłej szacuje się że będzie ich ponad 200 czyli około 1/3 wszystkich eurodeputowanych. Socjalistyczna Europa umiera. może mało kto wie ale np. we Francji na 1 rodzące się białe dziecko rodzi się 8 dzieci muzułmańskich. Przebicie jest 1 do 8!!! Wiadomo że tzw. poprawność polityczne nie pozwala o tym mówić i w tv o tym nie usłyszymy. A że w Europie panuje ustrój zwany demokracją, więc jak muzułmanie będą mieli większość - a będą bo matematyka jest w tej materii bezlitosna, to przepchną każdą ustawę. Do tego prowadzi właśnie polityka muliti-kulti i rządy socjalistyczne. Ja nie chce żeby nasze dzieci chodziły w przyszłości w burkach a tak niestety będzie, jeżeli ludzie się nie obudzą. Z miejsca należy zlikwidować cały socjal bo to właśnie on przyciąga do Europy wszelkiej maści muzułmanów i innych nierobów.

Czytałem ostatnio że największy plantator truskawek zaorał 450 hektarów, bo nie ma ludzi do rwania mimo że w okolicy ponad 16 % bezrobocia. Płacił 100 zł dniówki a i tak nie było chętnych. A to za sprawą tego, że taki nierób jak by poszedł do rwania truskawek to by stracił zasiłek, więc po co ma iść do roboty jak państwo da. Zlikwidować zasiłki i bezrobocie zniknie jak ręką odjął (tak mów sam właściciel byłej plantacji). I tu się z nim oczywiście zgadzam.

Apeluje więc nie głosować na socjalistów (na tzw. bandę czworga) bo to oni są przyczyną gnębienia przedsiębiorców i naszego społeczeństwa. Dlaczego jakiś urzędas wie lepiej jak wydać moje pieniądze. Niech mi nie zabierają to sam o siebie zadbam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą DARMOWĄ służbą zdrowia to jest dokładnie tak samo jak z odszkodowaniem autocasco kierowców jak sobie wcześniej opłacasz to w razie kolizji masz zrobione za DARMO tylko że kierowca utrzymuje tylko zakład ubezpieczeń i może to być parę osób a ZUS i KRUS utrzymuje coraz większą armię dobrze zarabiających ludzi i do tego dochodzi jeszcze rozbuchany ponad miarę NFZ ze swoją biurokracją .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

oglądali "eurodebate" na jedynce i później info, śmiech na sali jedynie rozsądnie mówili Bosak, Korwin i Gowin, reszta to służalczyki eurokołchozu, którzy na konkrety reagowali śmiechem, szyderczym śmiechem, a sami pierdzielili bzdety. Ale niedługo ten śmiech zmieni się w płacz rozpaczy ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

nie no na palikota glosowac bez przesady najlepszy bedzie korwin a spoleczenstwo jest niestety ale omamione ta telewizja ze unia to dobra i wogole ale to jest zlo i nic wiecej i widze ze juz coraz wiecej ludzi zaczyna widziec na oczy ze ta unia to jest gorsze bagno niz nam sie wydaje np partia KNP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesio    10

Chyba Korwin zyskuje coraz wiecej, no i coraz więcej Go krytykują.Dzisiaj nawet u pani M. była o nim mowa.Może ktoś da namiary na Jego program (poglądy), kto wie, może będę za Nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomow    0

Ja tam nie mam tego problemu z wyborem, bo będę głosował na Wojciechowskiego z PiS. Facet ma tyle zasług dla naszego rolnictwa, że w żadnym stopniu nie może mnie zawieźć. Musimy liczyć na wyrównanie dopłat, bo przy równych cenach produkcji Niemcy dostają dwa razy więcej, a Grecy cztery razy.

 

Nie wierzcie w te wszystkie Korwiny i Narodowców. Pchają się po to samo, po co inni już tam są. Korwin polikwidowałby KRUSy, podatek rolniczy i rozpichrzył by wszystko, a nasze zboże leżałoby w skrzyniach, bo on tańsze z Afryki przywlecze. Kiedyś określił rolników "dziadostwem żyjącym na koszt państwa" i mówił "darmozjady", bo mamy KRUS. On może w życiu na wsi nie był.


Jestem tu nowy... Tak samo nowy jestem w samodzielnym prowadzaniu gospodarstwa... W planach rozwój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adams452    13

Tylko jak ludziom z miasta jest zabierane w podatku 83% zarobków to ciekawe kto od ciebie kupi wyprodukowany towar. Należy patrzeć trochę szerzej, a nie tylko na swoją branżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Konrad2510
      Słuchajcie panowie posiadam agregat unia kombi 4,2 i mam pytanie czy wymieniał ktoś łożyska na przednich walkach oraz te piasty bo rozebralem wczoraj żeby wymienić łożyska a tam piasty pekniete i rozmielone a nowych już nie sprzedają takich proszę o rade
    • Przez KrzysztofWyszyski
      Problem polega na tym że zawiasy puszczają po spuszczeniu z przewodów oleju i było odpowietrzane. Co to może być za przyczyna?
    • Przez ZetorPower
      Witam Pany mam pytanie jest do kupienia agregat unia ares tl drive z hydropakiem ale nie mam pojęcia jak taki wał oponowy poradzi sobie w uprawie i siewie po orce centralnie po orce lub wstepnie przebronowane ciezkimi bronami na rędzinie lub glinie no i troche na normalnych glebach  rozwali to troche bryły czy opony za miekkie są?? własciciel pracował nim na lekkich glebach to mówi że malina 
    • Przez Arek84
      Jak w temacie, poszukuję agregatu unia kombi 3,7 m rozkładany hydrauliczne  rozważę  każdą propozycje najlepiej nie malowany w oryginale i w obrębie tarnowa, krakowa,  katowic i kielc.
    • Przez norbi9032
      Witam stoję przed zakupem zestawu uprawowo siewnego (Unia cerse z wałem packera + poznaniak 500/3D lub podobny zestaw z AGRO MASZ-u)
      Który zestaw był by lepszy.? Wady i zalety? I może orientuje się ktoś jak wychodzą cenowo.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj